مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: صادرات مرغ ایران ۲.۵ برابر می‌شود

مرغ تخم گذار پیر

مصطفی یاسایی با اشاره به برنامه افزایش حدود ۲.۵ برابری صادرات مرغ در سال جاری، از ذخیره‌سازی ۱۲۰ هزار تن گوشت قرمز و مرغ در سال جاری خبر داد/ صدور ۲۵۰ میلیون دلار محصول لبنی

به گزارش «نسیم»، مصطفی یاسایی درباره آخرین وضعیت ذخیره سازی گوشت مرغ و گوشت قرمز در کشور، گفت: ذخیره سازی حدود ۱۰۰هزار تن گوشت مرغ، ۲۰ هزار تن گوشت قرمز امسال در دستور کار شرکت پشتیبانی امور دام کشور قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امـور دام کشور با اعلام اینکه برای خرید مرغ مازاد همه استانهای کشور به جز دو سه استان برای تنظیم بازار و ذخیره سازی اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت: هم اکنون حدود یک و نیم میلیون تن نهاده دام و طیور در کشور ذخیره سازی شده است.

این مقام مسئول با اشاره به صادرات مرغ درسال ۹۳ تصریح کرد: سال گذشته حدود ۴۲ هزار تن به مرغ به سایر کشورها صادر شده که پیش بینی شده امسال ۱۰۰ هزار تن صادرات داشته باشیم.

به گفته مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور تنظیم و کنترل بازار دام و طیور، افزایش بازارهای خارجی، عرضه مرغ به صورت قطعه بندی، کنسرو توزیع نهاده ها به صورت کنسانتره و غذای آماده را از جمله برنامه های شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سال جاری است.

یاسایی همچنین از صادرات فرآوره های شیری به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار خبرداد و افزود: حمایت از تولیدکنندگان بزرگ و کوچک از سیاست‌های شرکت پشتیبانی امور دام کشوراست.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین