مهدی زمانی: حضور هاشمی در ماده ۴۰۰ متر در کنارم، باعث دلگرمی من می‌شود

مهدی زمانی

دونده ۴۰۰ متر ایران افزود: با حضور مهاجر شجاعی، دو و میدانی کاران احساس امنیت می‌کنند/ با حضور در مسابقات قطر به ۸۰ درصد آمادگی رسیدم/ امیدوارم از مسابقات چین با مدال بازگردم

به گزارش «نسیم»، دونده 400 متر ایران می گوید از زمانی که مهاجرشجاعی به کادر فدراسیون اضافه شده همه دوومیدانی کاران به نوعی احساس امنیت می کنند و امیدواریم با حمایت های ایشان شرایط بهتر هم شود .

مهدی زمانی در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت : با حضور در مسابقات قطر به  80 در صد آمادگی ام رسیده ام و امیدوارم تا قبل از اعزام به چین به شرایط آرمانی ام نزدیک تر شوم و بتوانم پاسخ خوبی برای کسانی که به من اعتماد کرده اند ، داشته باشم.

وی افزود : در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا در ماده 400 متر شرکت می کنم و حضور سجاد هاشمی نیز در کنارم حس دلگرمی و غرور خاصی  برایم دارد. او تجربه حضور در مسابقات المپیک را دارد و می تواند کمک خوبی از نظر روحیه برایم باشد. ما رقبای خوبی در طول مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور در سال گذشته بودیم و در آغاز فصل امسال هم رقابت خوبی با یکدیدگر داشتیم هرچند به او باختم ولی رقابت شیرینی با هم داشتیم.

شرکت کننده ایرانی لیگ الماس در خصوص رکوردش اظهار داشت : در مسابقات قطر با زمان 46 ثانیه و 48 صدم ثانیه به کار خودم پایان دادم ولی می توانم بهتر از این باشم چرا که من رکورد 46 ثانیه را در کارنامه ام دارم و امیدوارم با یاری خداوند در مسابقات چین با رکورد بهتر و مدال به کشورم بازگردم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین