قیمت نفت کوره مصرفی کارخانه‌های سیمان تعیین شد

کارخانه سیمان فیروزکوه

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: حمل نفت کوره از مبادی تأمین بر عهده مصرف‌کنندگان است و قیمت این فرآورده تا اطلاع ثانوی به صورت علی‌الحساب از قرار هر لیتر ١١٣٠ ریال محاسبه می‌شود

به گزارش «نسیم»، مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، قیمت هر لیتر نفت کوره مصرفی کارخانه های سیمان را که به دلیل کمبود گاز در     ماههای سرد سال مجبور به استفاده از نفت کوره می شوند، تا پایان امسال معادل قیمت گاز مصرفی بخش صنعت و معدن اعلام کرد.

محمد رضا مظلومی تصریح کرد: حمل نفت کوره از مبادی تامین بر عهده مصرف کنندگان است و قیمت این فرآورده تا اطلاع ثانوی به صورت علی الحساب از قرار هر لیتر ١١٣٠ ریال محاسبه می شود.

وی با بیان این که تعیین برآورد سهمیه به وسیله سرویسهای صنعتی و بر مبنای مصارف واقعی و با اعمال کنترل و نظارتهای مستمر انجام می شود، اظهار کرد: فروش نفت کوره به صورت نقدی انجام می شود و در صورت افزایش نرخ مابه التفاوت از تاریخ تصویب دریافت خواهد شد.

به گفته مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، این مصوبه از سوی هیئت وزیران در تاریخ ٢٦ اسفند ماه ٩٣ برای اجرا به وزارت نفت ابلاغ شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین