معاون وزیر ارتباطات: تعرفه مخابرات تاکنون تغییر نکرده است

علی اصغر عمیدیان

عمیدیان با انتقاد از نوع تعامل شکل گرفته با مردم در بحث تعرفه‌ها گفت: مباحث مطرح شده در کمیته‌های تخصصی مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیست و جنبه قانونی ندارد

به گزارش «نسیم»، علی اصغر عمیدیان افزود: در مصوبات قبلی کمیسیون تنظیم مقررات شش ماه به مخابرات فرصت داده شده بود تا طرح جامع توسعه ارائه شود اما به جز ارائه برخی مطالب کلی، تاکنون طرحی به کمیسیون وصول نشده است.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به اینکه طرح جامع توسعه تنها مختص طرح توسعه فنی نیست گفت: مباحث مربوط به ساختار همکاری در توسعه ارائه خدمات اینترنتی و بحث تغییر ساختار مدیریتی برای کاهش قیمت تمام شده خدمات باید در این طرح جامع گنجانده شود.

عمیدیان افزود: نمی دانم در کجای دنیا مباحث مربوط به تعرفه گذاری را در رسانه ها حل و فصل می کنند که این جای سؤال جدی دارد.

وی گفت: از تمام بحث های مطرح شده در مورد طرح جامع توسعه تنها یک بخش از آن به کمیسیون تخصصی ارائه شده و در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته است و اعضای این کمیسیون نیز که اختلاف نظر زیادی میان آنها وجود دارد با 15 درصد افزایش تعرفه موافقت کردند که این افزایش نیز تا ارائه نشدن طرح کامل توسعه مخابرات عملیاتی نخواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات افزود: حتی در صورت ارائه طرح جامع توسعه، نیاز است پیوست های فرهنگی، امنیتی و سایر پیوست های لازم تهیه شود و پس از آن در مجمع عمومی مورد تصویب قرار گیرد و رقم های آن نیز تضمین شود.

عمیدیان با انتقاد از نوع تعامل شکل گرفته با مردم در بحث تعرفه ها گفت: مباحث مطرح شده در کمیته های تخصصی مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیست و جنبه قانونی ندارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین