۱۰ تیر آخرین مهلت ثبت‌نام مدارس ابتدایی شاهد

محمدحسین کفراشی، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش

مدیرکل شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: اطلاعات ۱۳ هزار دانش آموز از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران توسط سیستم "سجا" تایید شد/ مدارس از طریق پیامک و ایمیل نتیجه ثبت نام را به اطلاع اولیا می‌رسانند

محمدحسین کفراشی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار ثبت‌نام مدارس شاهد به صورت اینترنتی انجام شد اظهار کرد: در پایه اول ابتدایی بیش از 55 هزار ثبت نام انجام شده که ظرفیت قبولی ما 27 هزار نفر بود.

وی بااشاره به اعلام نتایج پذیرفته شدگان گفت: خانواده‌ها با مراجعه به سامانه ثبت‌نام "سجا" به نشانی www.saja.medu.ir و درج کدملی و سریال شناسنامه می‌توانند نتایج را رویت کنند. البته مدارس نیز از طریق پیامک و ارسال ایمیل نتایج را به اطلاع اولیا می‌رسانند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پذیرفته شدگان تا 10 تیرماه فرصت دارند به مدرسه محل قبولی مراجعه و مدارک خود را برای بررسی صحت و سقم آن ارائه دهند عنوان کرد: در صورتی که مدارک ارائه شده متقن نباشند، افراد ذخیره را جایگزین خواهیم کرد.

کفراشی افزود: هدف ما این بود که پوشش حداکثری را برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مدارس شاهد داشته باشیم که خوشبختانه این اتفاق افتاده است و اطلاعات 13 هزار دانش آموز از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران توسط سیستم سجا تایید شد. همچنین بیش از 20 هزار نفر از خانواده رزمندگان و بستگان درجه دو شهدا هم ثبت نام کرده اند. البته ممکن است برخی چند شاخصه ایثارگری داشته باشند. به عنوان مثال اگر یک شخص دارای سه شاخصه ایثارگری باشد، سیستم سه نفر را ثبت می‌کند و علت تفاوت آمارها با میزان پذیرش در همین است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین