سرپرست فدراسیون دو ومیدانی: در مسابقات کازانف به دنبال کسب سهمیه المپیک هستیم

سیدحسن طباطبایی

طباطبایی افزود: قرار است حدادی مربی موردنظر خود را معرفی کند تا فدراسیون اقدام لازم برای امضای قرارداد را انجام دهد/ از نظر مالی در شرایط چندان بدی نیستیم/ یک تیم کیفی به قزاقستان اعزام می‌کنیم

به گزارش «نسیم» و به نقل از سایت فدراسیون دو و میدانی، سید حسن طباطبایی اظهار داشت: مسابقات کازانف سومین گام فدراسیون دوومیدانی برای کسب سهمیه المپیک و مسابقات جهانی است. به همین دلیل فدراسیون نگاه ویژه ای به این مسابقات خواهد داشت تا ان شا الله با تلاش همه ورزشکاران بتوانیم چند سهمیه المپیک و جهانی در این مسابقات کسب کنیم.

وی افزود: کسب سهمیه هدف اول فدراسیون دوومیدانی از حضور در مسابقات کازانف است ولی با این همه مانند اعزام های قبلی یک تیم کیفی را به قزاقستان خواهیم فرستاد. بر همین اساس نیز بیستم تیرماه، رقابت های انتخابی کازانف برگزار خواهد شد تا تمام نفرات شایسته از کانال مسابقات انتخابی به کازانف اعزام شوند.  البته باید به این موضوع اشاره کنم که حضور برخی قهرمانان مواد گوناگون در کازانف با توجه به عملکرد قابل قبول در مسابقات قهرمان آسیا و رقابت های جایزه بزرگ، بدون شرکت در مسابقات انتخابی  قطعی است.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در خصوص آخرین شرایط مالی این فدراسیون نیز عنوان داشت: فدراسیون دوومیدانی از نظر مالی در شرایط چندانی بدی نیست. به نظرم تنگناهای مالی زمانی بوجود می آید که ما نتوانیم همین پول موجود را مدیریت کنیم. بر همین اساس اعلام می کنم تمام برنامه های دوومیدانی طبق زمان بندی تعیین شده، پیش می رود و تلاش می کنیم ورزشکاران حداقل در زمینه امکانات و اعزام های مناسب، دغدغه ای نداشته باشند.

طباطبایی در بخش پایانی صحبت هایش به آخرین شرایط احسان حدادی نایب قهرمان المپیک اشاره کرد و گفت: فدراسیون دوومیدانی و مهمتر از آن وزارت ورزش و دکتر سجادی نگاه ویژه ای به احسان حدادی دارند ، به همین دلیل هم از هیچ تلاش برای بهبود شرایط تمرینی این ورزشکار مدال آور مضایقه نخواهیم کرد. حدادی هم اکنون در آلمان به تمریناتش ادامه می دهد، طی روزهای گذشته در چند نوبت با وی تماس تلفنی داشتم و در جریان آخرین وضعیتش قرار گرفتم. در آخرین صحبت هایم با حدادی قرار شد که وی مربی مورد نظر خود را معرفی کند تا فدراسیون اقدامات لازم را برای امضای قرارداد با این مربی به عمل آورد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین