ملی‌پوشان تیراندازی در تفنگ سه وضعیت مردان و تپانچه بادی ۱۰ متر زنان حذف شدند

تیراندازی

در ادامه رقابت‌های جهانی تیراندازی در آذربایجان، گلنوش سبقت‌اللهی، الهام هریجانی و بهناز غلامی به ترتیب با ۳۷۶، ۳۷۵، ۳۷۱ امتیاز در رده‌های چهل‌ و سوم، پنجاه‌ و سوم و هشتادم ایستادند

به گزارش «نسیم» در ادامه مسابقات جهانی تیراندازی در آذربایجان و در هفتمین روز این رقابت‌ها امروز(جمعه) نمایندگان کشورمان در تپانچه بادی 10 متر زنان پشت خط ایستادند و در پایان گلنوش سبقت‌اللهی، الهام هریجانی و بهناز غلامی به ترتیب با 376، 375، 371 امتیاز در رده‌های چهل‌وسوم، پنجاه‌وسوم و هشتادم ایستادند و از صعود به فینال این رقابت‌ها باز ماندند.
همچنین محمدحسین کریمی در مرحله ماقبل فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان با 1147 امتیاز در بین 56 تیرانداز در رده پنجاه‌وششم و آخر ایستاد.
مسابقات جهانی تیراندازی از 17 الی 24 مرداد در شهر گابالای آذربایجان برگزار می‌شود که سهمیه المپیک 2016 ریو در آن توزیع می‌شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین