تیراندازان المپیکی پاداش نقدی خود را دریافت کردند

کیومرث احمدی

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم استقبال تیم ملی بانوان تیراندازی که دیشب وارد تهران شد، پاداش نقدی کسب سهمیه المپیک نجمه خدمتی و الهه احمدی را پرداخت کرد

به گزارش «نسیم» و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم استقبال تیم ملی بانوان تیراندازی کشورمان که ساعت 23:30 دقیقه دیشب وارد تهران شده بودند ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه زحمتکش فدراسیون ابراز داشت:برای جامعه ورزش کشورمان و مردم جای بسی خوشحالی است که دو تن از بانوان کشورمان در رقابتهای جهانی با شایستگی ضمن کسب مدال موفق به اخذ دو سهمیه المپیک ریو شدند تا تعداد سهمیه های المپیکی بانوان ما به عدد 3 برسد.

وی ادامه داد:بدون تردید این موفقیت در سایه برنامه ریزی خوب و حمایت های همه جانبه فدراسیون بدست آمد تا ضمن حضور در فرودگاه و استقبال از این عزیزان تا عرقشان خشک نشده جوایز نقدی اهدایی کمیته ملی المپیک را به سهمیه بگیران و کادر فنی آنها اهدا کنیم تا بنوعی ضمن قدر دانی از کادر فنی و ملی پوشان انگیزه ای برای دیگر ورزش کاران کشورمان در رقابتهای کسب سهمیه باشد.

شایان ذکر است: تیم ملی تیراندازی بانوان کشورمان بامداد شب گذشته به همراه لازلو مربی خود پس از ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) مورد استقبال کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و رفیعی نیا نایب رئیس فدراسیون قرار گرفتند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین