کاهش بهای نفت خام در بازار معاملات آسیا

نفت

هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه سپتامبر با هفت سنت کاهش به ۴۱ دلار و ۸۰ سنت رسید/ هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ماه اکتبر نیز با کاهش ۱۳ سنتی، ۴۸ دلار و ۶۱ سنت معامله شد

به گزارش «نسیم»، در پی افزایش نگرانی هایی درباره کاهش تقاضا در چین و پیش بینی هایی درباره افزایش عرضه جهانی نفت ، بهای نفت خام روز سه شنبه در بازار معاملات آسیا کاهش یافت.

هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه سپتامبر با هفت سنت کاهش به 41 دلار و 80 سنت رسید.

بهای نفت خام وست تگزاس اینترمدیت در دو ماه گذشته بیش از 30 درصد کاهش یافته و به کمترین حد خود از مارس سال 2009 میلادی تاکنون رسیده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از سنگاپور ، هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ماه اکتبر نیز با کاهش 13 سنتی ، 48 دلار و 61 سنت معامله شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین