محمود گودرزی: فدراسیون تیراندازی با مدیریت درست، روند خوبی داشته است

محمود گودرزی

وزیر ورزش افزود: کسب مقام‌های جهانی و سهمیه المپیک بویژه از سوی زنان تیرانداز حاکی از برنامه‌ریزی صحیح و موثر در این فدراسیون است

به گزارش «نسیم» و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در جمع شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان بعد از ارائه گزارش آقای هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: این فدراسیون با مدیریت درست، روند خوبی داشته است و کسب مقام های جهانی و سهمیه المپیک بویژه از سوی زنان تیرانداز حاکی از برنامه ریزی صحیح و موثر در این فدراسیون است؛ که از آقای هاشمی تشکر می کنم.
سید مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی نیز با تقدیر از توجه وزیر ورزش و جوانان به توسعه متوازن تمامی رشته ها از جمله تیراندازی گفت: با تمام محدودیت های مالی دولت، وزارت ورزش و جوانان توانسته از این رشته حمایت خوبی کند اما انتظار داریم حمایت های معنوی و پشتیبانی از این فدراسیون برای اجرای برنامه هایش ادامه یابد.
در این جلسه دکتر سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی گزارشی از آخرین وضع تخصیص اعتبارات و پرداختی به ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و فدراسیون ها ارائه کرد.
گزارش هایی از برگزاری جشنواره خانوادگی ورزش برای همه و جشنواره اقوام از موارد دیگر نشست شورای معاونان بود که توسط دکتر اسد مدیرکل توسعه ورزش همگانی و جعفری رئیس فدراسیون ورزش های روستایی و عشایری به وزیر و شورای معاونان ارائه شد.
دکتر گودرزی ورزش همگانی و توسعه آن را یک اولویت مهم برای دولت و وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: امیدوارم این گونه همایش ها در توسعه و گسترش موضوع ورزش برای همه در کشور موثر باشد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین