نفت کف قیمتی شش سال و نیم گذشته را تجربه کرد

افزایش قیمت نفت خام

خبرگزاری رویترز: نفت خام برنت دریای شمال و نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا مرز پایین قیمت خود را شکسته و به ترتیب قیمت‌های کمتر از ۴۵ و ۴۰ دلار در هر بشکه را تجربه کردند

به گزارش «نسیم»، رویترز، نفت خام برنت دریای شمال و نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا مرز پایین قیمت خود را شکسته و به ترتیب قیمت های کمتر از 45 و 40 دلار در هر بشکه را تجربه کردند، زیرا سرمایه گذاران نگران این مساله هستند که در شرایط وجود مازاد قابل توجه عرضه نفت در بازارها، کاهش رشد اقتصاد چین نیز موجب کاهش تقاضای نفت شود.

بیژن زنگنه وزیر نفت ایران دیروز (یکشنبه) گفت، برگزاری نشست اضطراری اوپک ممکن است به تثبیت قیمت های نفت کمک کند.

الجزایر نیز در اوایل ماه اوت خواستار برگزاری نشست اضطراری اوپک شده بود، اما دیگر نمایندگان اوپک گفتند، برگزاری هیچ نشستی برنامه ریزی نشده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین