ارائه گزارش زمین خواری به قوه قضائیه و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

زمین خواری

نماینده آستارا از ارائه گزارش زمین خواری، کوه خواری و دریا خواری به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و همچنین قوه قضائه خبر داد

به گزارش «نسیم»، افکارخبر نوشت: صفر نعیمی رز نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری موضوع زمین خواری، کوه خواری، دریا خواری و تصرفات اراضی ملی در مجلس گفت: مجلس از مدتها قبل پیگیر تخلفات صورت گرفته در استانهای مختلف در این زمینه است و در همین راستا طی گزارشی از سوی مجلس بخشی از تخلفات محرز شده به قوه قضائیه ارسال شد تا برخوردهای لازم با متخلفان صورت گیرد.

وی افزود: از طرف دیگر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هم پیگیر زمین خواری، کوه خواری، دریا خواری و تصرفات اراضی ملی در سراسر کشور است و آقای پورمختار رئیس این کمیسیون اعلام کرد که گزارشی در این راستا به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ارائه خواهد کرد.

نماینده آستارا با اشاره به تشکیل تیم ویژه از سوی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص گردنه حیران گفت: قرار شد تا استاندار گیلان گزارشی در خصوص تخلفات صورت گرفته در این زمینه تهیه و به ستاد ارائه کند که احتمالا این گزارش در مهرماه تحویل ستاد می شود.

نعیمی رز با تاکید بر اینکه تخلفات در گردنه حیران کاملا محرز است، افزود: تیم ویژه تشکیل شده از سوی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال بررسی و جمع بندی گزارش خود است که امیدواریم با ارائه گزارش به ستاد و تحویل آن به قوه قضائیه برخوردهای لازم صورت گیرد.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین