مهدی هاشمی: سقف بدهی و قرض‌های ما پرشده؛ هشت میلیارد تومان بدهکاریم

سیدمهدی هاشمی

رئیس فدراسیون تیراندازی در مراسم رونمای از سلاح‌های بادی گفت: اگر برنامه‌های ما طبق کارهای کارشناسی که انجام دادیم درست اجرا شود اولین مدال تاریخ زنان را در المپیک ریو کسب خواهیم کرد

به گزارش خبرنگار «نسیم»، سیدمهدی هاشمی در مراسم رونمایی از سلاح های بادی گفت: بدون شک مشکلات اعزام ما نسبت به گذشته کمتر شده است ولی هنوز به شرایط ایده ال نرسیده ایم.

وی گفت: اردوی آلمان را در پیش داریم و برای حضوری موفق در کویت که آخرین مسابقه برای کسب سهمیه المپیک ریو است باید حتما در آلمان شرکت کنیم. در مسابقات کویت 12 تا 16 سهمیه المپیک توزیع می‌شود

هاشمی افزود: اگر اردوهای ما انجام شود زمینه موفقیت در کویت بیشتر خواهد شد و اگر نشود کارمان سخت می‌شود.

سیدمهدی هاشمی گفت: سقف بدهی و قرض‌های ما پر شده است. یک میلیارد تومان بدهی ما افزایش یافته و 8 میلیارد تومان بدهی داریم. اگر برنامه‌های ما طبق کارهای کارشناسی که انجام دادیم درست انجام و اجرا شود اولین مدال زنان را در المپیک کسب خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: اخیرا بخشی از مشکلات اداری ما برای واردات سلاح حل شده و هماهنگی‌ها صورت گرفته است. امیدواریم در آینده در تامین مهمات مشکلی نداشته باشیم. قرار شد در واردات مهمات و سلاح محدودیت نداشته باشیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین