چرخ گوشت، سه انگشت دست چپ یک کودک دو ساله را بلعید

حادثه چرخ گوشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه چرخ‌گوشت خبر داد و افزود: در این حادثه، کودک دوساله متاسفانه سه انگشت دست چپ خود را از دست داد

به گزارش «نسیم»، سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۹:۲۲ عصر روز گذشته وقوع حادثه چرخ‌گوشت و انتقال مصدوم دوساله به بیمارستان و زایشگاه اقبال، به اطلاع مرکز فرماندهی سازمان آتش‌نشانی رسید.

وی ادامه داد: با اعلام این خبر بلافاصله اکیپ امداد و نجات به زایشگاه اقبال مراجعه کردند، اما با توجه به امکانات اندک این بیمارستان، برای خارج کردن دست کودک با هماهنگی عوامل اورژانس و آتش‌نشانی، کودک حادثه دیده به بیمارستان لقمان منتقل شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: بعد از حضور خانواده کودک مصدوم در بیمارستان لقمان، باز هم به دلیل عدم امکانات موجود برای خارج کردن دست چپ کودک دو ساله، وی به بیمارستان ۱۵ خرداد منتقل شد.

ملکی با اشاره به اینکه عملیات خروج دست کودک دو ساله که در درون گلوگاه چرخ‌گوشت قرار گرفته و دو انگشت وی به شدت آسیب دیده بود، گفت: انگشتان این کودک دوساله با گذشت یک ساعت عملیات از درون چرخ‌گوشت خارج شد.

وی تصریح کرد: سه انگشت کودک دوساله قطع شد و پزشکان در حال تلاش برای پیوند زدن و بهبود دو انگشت دیگر این کودک دوساله هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام اینکه عملیات امداد تا ساعت ۲۱ شب گذشته ادامه داشت، گفت: پزشکان حال عمومی مصدوم دوساله این حادثه را رضایت‌بخش اعلام کرده‌اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین