کریمی در تفنگ درازکش ششم شد

تپانچه بادی

در ادامه رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا، و در رشته تفنگ ۵۰ متر درازکش جوانان ، محمد حسین کریمی در مرحله مقدماتی به عنوان نفر چهارم وارد فینال شد با قرار گرفتن در رده ششم آسیا به کار خود پایان داد/ عرفان صلواتی در تپانچه ۱۰ امتر شانزدهم شد

به گزارش «نسیم» و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، در ادامه رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا، صبح امروز در رشته تپانچه 10 متر جوانان عرفان صلواتی پا به میدان گذاشت و به رقابت با حریفان آسیایی خود رفت.

در این مسابقات که نماینده های کشورهای، چون، چین، هند، کره جنوبی، سنگاپور، قطر، بحرین  و کویت حضور داشتند صلواتی با کسب امتیاز 548 در جایگاه شانزدهم آسیا قرار گرفت. دراین رشته کشورمان با حضور یک نماینده نتوانست در رده بندی تیمی قرار بگیرد.

در رشته تفنگ 50 متر درازکش مردان جوان محمد حسین کریمی در مرحله مقدماتی به عنوان نفر چهارم وارد فینال شد با قرار گرفتن در رده ششم آسیا به کار خود پایان داد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین