افتتاح بیمارستان صحرایی در هامون با حضور سردار نقدی

 سردار نقدی

بیمارستان صحرایی شهید میردشتی با حضور رئیس بسیج مستضعفین در روستای سدکی شهرستان هامون افتتاح شد/ خدمات‌رسانی به ۳۰ هزار بیمار

به گزارش «نسیم»، امروز با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، معاون وزیر بهداشت و درمان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی و جمعی از مسئولان منطقه، در راستای طرح سردار شهید شوشتری، نوزدهمین بیمارستان صحرایی در مدرسه شهید دهباشی روستای سدکی هامون افتتاح شد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار فارس اظهار کرد: این بیمارستان در دو بخش سازه و بیمارستان صحرایی طراحی شده است.

علیرضا سرگزی اظهار داشت: سازه بخش قابل حمل و متحرک اتوبوسی است که از بخش‌های مختلف شامل؛ رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق عمل، دندانپزشکی و سامانه برقی تشکیل شده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان افزود: بیمارستان صحرایی شهید میردشتی نیز شامل بخش‌های کلینیک عمومی و تخصصی، اورژانس، زنان و مردان، اتاق عمل، آزمایشگاه، سونوگرافی، داروخانه، دندانپزشکی، رادیولوژی و بخش بستری است.

وی با بیان اینکه در این بیمارستان طی یک هفته خدمات رسانی به 30 هزار نفر پیش‌بینی شده، گفت: پیش از این دو بیمارستان صحرایی برای خدمات‌رسانی به بیماران نیازمند در هامون شهر و شندول برپا شده است.

این مسئول از برپایی 19 بیمارستان صحرایی سپاه در سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: تاکنون 16 بیمارستان در مناطق محروم بلوچستان و 2 بیمارستان در مناطق محروم سیستان برپا شده است.

سرگزی تاکید کرد: اعتباری که برای سازه این بیمارستان هزینه شده است 3 میلیارد و 100 میلیون تومان است که برای هر بیمارستان صحرایی چیزی حدود 600 میلیون تومان هزینه می‎شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین