جانباختن ۲ زائر ایرانی در تصادف دیروز مرز چزابه- العماره

تصادف اتوبوس

رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر در بیان جزئیات سانحه رانندگی در مرز چزابه- العماره اظهار کرد: ساعت ۱۰ صبح روز گذشته در کیلومتر ۳۰ محور العماره، ۲ دستگاه اتوبوس ایرانی و عراقی برخورد کردند که این حادثه ۴۴ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش «نسیم»، میزان نوشت: ناصر چرخساز، رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر در گفت و گویی درباره آخرین جزییات سانحه رانندگی در مرز چزابه- العماره روز گذشته، اظهار کرد: ساعت 10 صبح شنبه در کیلومتر 30 محور العماره 2 دستگاه اتوبوس ایرانی و عراقی برخورد کردند که این حادثه 44 مصدوم برجای گذاشت.

وی در ادامه با بیان این مطلب که متاسفانه این حادثه 15 کشته برجای گذاشت افزود:13 نفر از جان باختگان از اتباع عراقی و 2 نفر از زائران ایرانی بودند.

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر به مصدومان این حادثه اشاره کرد و گفت: 15 نفر از زائران ایرانی در این حادثه مصدوم شده اند که 12 نفر از آنها بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند و 3 نفر دیگر به صورت  سرپایی در محل تحت درمان قرار گرفتند.

وی در پایان تاکید کرد: مصدومان این حادثه از طریق مرز به ایران منتقل شدند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین