یورو ۳۰ تومان گران شد؛ دلار ۳۶۵۰ تومان

دلار

صرافان بازار ارز و سکه نرخ هردلار آمریکا را با ثبات نسبی نسبت به هفته گذشته با یک تومان رشد سه هزار و ۶۵۰ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را۹۲۰ هزار تومان تعیین قیمت کردند

به گزارش نسیم به نقل از ایرنا،صرافان بازار ارز و سکه نرخ هر دلار آمریکا را امروز(شنبه) با ثبات نسبی نسبت به چهارشنبه هفته گذشته با یک تومان رشد سه هزار و 650 تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با یک هزار تومان کاهش 920 هزار تومان تعیین قیمت کردند.

هر یورو در بازار آزاد با 30 تومان رشد، چهار هزار و 10 تومان و هر پوند نیز با 50 تومان افزایش پنج هزار و540 تومان قیمت خورد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم نیز هر کدام با یک هزار تومان کاهش 920 هزار 919 هزار تومان تعیین قیمت شد.

همچنین نرخ هر نیم سکه بهار آزادی با یک هزار تومان رشد قیمت، 466 هزار تومان و هر ربع سکه بدون تغییر قیمت 258 هزار تومان فروخته شد.

هر سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت 168 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار نیز 93 هزار و 900 تومان خرید و فروش شد.

همچنین هر اونس طلا در معاملات امروز 1075 دلار قیمت گذاری شد.

در پی عملیات ضربتی هفته گذشته نیروی انتظامی علیه دلالان در بازار ارز در تهران، امروز(یکشنبه) نیز این روند ادامه یافت. این مساله سبب شد تا حجم معاملات در بازار امروز ارز با جمع آوری دلالان کاهش یابد و تا ساعاتی نرخ مشخصی برای انواع ارز وجود نداشت.

در عملیات چهارشنبه هفته گذشته، ۴۸ نفر از دلالان غیرقانونی ارز دستگیرشدند و ۲۳۰ هزار دلار به همراه مقادیر دیگری ارز، از آنان کشف و ضبط شد.

برخوردهای چند روز اخیر نیروی انتظامی در حالی انجام شده که ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در ماه های گذشته بارها به صرافان برای دریافت مجوز از این بانک هشدار داده و گفته بود برای برخورد با صرافان بدون مجوز، هماهنگی هایی با نیروی انتظامی انجام شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین