کیهانی: دوومیدانی بانوان ایران از پشتوانه خالی است

مجید کیهانی

ر‌ئیس فدراسیون دوومیدانی در پایان رقابت‌های دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور گفت: بدون شک استفاده از سیستم گلخانه‌ای علت نداشتن پشتوانه در تیم ملی است/ می‌خواهیم فرایند استعدادیابی هدفمند را در دوومیدانی کشور آغاز کنیم

به گزارش «نسیم» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی در پایان رقابت‌های دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور گفت: متاسفانه دوومیدانی ایران از پشتوانه خالی است.
 
مجید کیهانی اظهار داشت: برگزاری مسابقات جوانان قهرمانی کشور در مهر ماه در دو بخش آقایان و بانوان و همچنین مسابقات صحرانوردی قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور نشان داد که دوومیدانی ایران در شرایط کنونی کاملا از پشتوانه خالی است و این موضوع چالش اصلی این ورزش در سالهای آتی خواهد بود.
 
وی افزود: بدون شک توجه صرف به ورزشکاران ملی پوش و اتخاذ رویکرد گلخانه ای و بی توجهی به هیات های استانها عامل اصلی عدم پشتوانه سازی و استعدادیابی در این ورزش است و امروز ماحصل این عملکرد را در دوومیدانی ایران به وضوح می بینیم.
 
وی ادامه داد: به رغم وجود این چالش بسیار اساسی فدراسیون تلاش خواهد کرد تا از همه ظرفیت های کنونی دوومیدانی به خوبی استفاده نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز طرح ملی استعدادیابی در ورزش اول المپیک را عملیاتی کنیم.
 
رییس فدراسیون دوومیدانی اضافه کرد: پیش نویس آکادمی ملی دوومیدانی و به تبع آن طرح ملی استعدادیابی در دوومیدانی به همت آقایان دکتر حمید رجبی و دکتر علی گرزی در دست تدوین است و ما تلاش می کنیم این دو طرح ویژه را در کوتاه ترین زمان ممکن به تصویب برسانیم و عملیاتی کنیم تا فرایند استعدادیابی هدفمند را در دوومیدانی کشور آغاز کنیم.
 
 
کیهانی در پایان گفت: میزبانی اصفهان نیز در این مسابقه خوب بود. شهرداری بهارستان اصفهان و همینطور هیات این استان تلاش کرده بودند تا رقابت در شرایط مطلوبی برگزار شود. تنها مسئله مهم و مورد توجه غیبت تعدادی از استانها بود که نماینده ای نداشتند. خیلی از استانهای برجسته مانند خوزستان و مازندران در جمع شرکت کننده ها حاضر نبودند که علت عدم حضورشان قطعا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین