نامه مدیر کل سازمان حفاظت از محیط زیست به سازمان لیگ

آلودگی هوای تهران

مدیر کل سازمان حفاظت از محیط زیست با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که برگزاری مسابقه فوتبال در روز دوشنبه بلامانع است

به گزارش «نسیم» و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ،،اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ اعلام کرده که برگزاری مسابقه در روز دوشنبه بلامانع است. متن این نامه به شرح زیر است:

با سلام و دعای خیر احتراما ضمن تشکر از اجرای مصوبه کمیته اضطرار مبنی بر عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر در مورخ ۶ دی ماه در تهران، درخواست آن سازمان مبنی بر برگزاری مسابقات لیگ برتر در روز دوشنبه مورخ ۷ دی ماه در کمیته اضطرار آلودگی هوا مطرح گردیید و با توجه به پایین بودن نسبی شاخص آلودگی هوا در مناطق ۲۲ و ۱۳ برگزاری مسابقات به در خواست آن سازمان و در صورت تایید کمیته پزشکی لیگ در ورزشگاه‌های تختی و آزادی بلامانع است.

بدیهی است تمام جوانب مرتبط با حوزه سلامت از جمله اورژانس تهران به تعداد کافی  در استادیوم ها و ایجاد اطمینان از سلامت بازیکنان قبل از مسابقه و همچنین با کانون هواداران باشگاه‌های دارای مسابقه در روز فوق الذکر بر عدم حضور تماشاگران که با مشکلات قلبی و ریوی مو اجه هستند  ضروری است.

محمد هادی حیدرزاده

مدیر کل

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین