رکورد شکست ناپذیری ۵ ساله سپاهان مقابل ذوب‌آهن

دیدار تیم‌های ذوب آهن و سپاهان اصفهان

پنجاه و هشتمین دربی اصفهان در حالی فردا برگزار می‌شود که سپاهان حدود ۵ سال و ۴ ماه است که طعم شکست را برابر ذوب‌آهن نچشیده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، هرچند ذوب آهن چند هفته پیش موفق شد در ضربات پنالتی سپاهان را شکست دهد و به فینال جام حذفی راه پیدا کند اما آنچه در آمار و ارقام رویارویی‌های دو تیم ثبت می‌شود نتیجه بازی در پایان 120 دقیقه است و بدین ترتیب نتیجه آن بازی جزو تساوی‌های دو تیم لحاظ می‌شود تا روند شکست ناپذیری سپاهان همچنان به قوت خود باقی بماند.

سپاهان و ذوب‌آهن که برای پنجاه و هشتمین بار برابر یکدیگر صف آرایی می‌کنند، سی‌امین رویارویی لیگ برتری خود را تجربه خواهند کرد. در 57 جدال قبلی دو تیم 20 بار سپاهان و 16 بار ذوب آهن پیروز بوده‌اند و 21 بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است.

گفتنی است آخرین پیروزی ذوب‌آهن برابر سپاهان به مردادماه سال 89 بازمی‌گردد و از بهمن‌ماه همان سال که سپاهان توانست ذوب‌آهن را شکست دهد، زردپوشان رنگ باخت در وقت‌های قانونی را برابر همشهری ندیده‌اند. به بیانی دیگر 5 سال و 4 ماه و یک هفته و 6 روز از آخرین پیروزی ذوب‌آهن برابر سپاهان می‌گذرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین