آغاز اردوی تیم ملی دوومیدانی از فردا

برگزاری مسابقات قهرمانی دوومیدانی جانبازان و معلولین

اردوی تیم ملی دوومیدانی از صبح فردا در مجموعه آفتاب انقلاب تهران آغاز خواهد شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، اردوی تیم ملی دوومیدانی از صبح فردا (یکشنبه)، با هدف حضور در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا، در مجموعه آفتاب انقلاب تهران آغاز خواهد شد.
 
این اردو با حضور پرتابگران و تعدادی از پرندگان سه گام تا روز چهارم بهمن ماه سال جاری زیر نظر مربیان فدراسیون ادامه خواهد داشت.
 
عبدالجلیل توماج (گلستان)، علی عالمی (همدان)، میلاد دریساوی(قم)، وحید صدیق (مازندران)، مرتضی ناظمی (کرمانشاه)، علی ثمری، علیرضا مهر صفوتی، شاهین جعفری (تهران)، مصطفی ابراهیمی(خراسان رضوی)، عبداله جمشیدی (فارس) ورزشکاران دعوت شده به این اردو هستند.
 
حالی محمد قاندومی، امیر مسعودیان، محمد تقی کرامتی، حسین نثاری، کاوه سلامی، امیر الوند، حمید نودهی و رضا ابوالفتحی به عنوان مربیان و ابراهیم نوح نژاد به عنوان سرپرست در اردوی تیم ملی دوومیدانی حاضر هستند.
 
رقابتهای دوومیدانی داخل سالن آسیا از روز 30 بهمن ماه تا دوم اسفند ماه سال جاری در دوحه قطر برگزار خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین