اظهارات غیرمسئولانه مسئولان ورزشی عربستان ادامه دارد

باشگاه‌های عربستانی: AFC باید یک راه حلی درخصوص عدم حضور ما در ایران ارائه کند

الشرق الاوسط

باشگاه‌های عربستانی در ادامه اظهارات غیرمسئولانه خود خواستار اقدام سریع کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص تیم‌های ایرانی شدند.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، امیر عبدالله بن مساعد دبیر کل سازمان رفاه جوانان عربستان در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط  گفت: ما منتظر گزارش نهایی AFC در زمینه بازی نکردن باشگاه‌های سعودی در ایران هستیم.

وی افزود: طی 10 سال گذشته در روند برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا  مسابقاتی که در تهران و شهرهای دیگر ایران برگزار شده در نهایت تبدیل به میدان جنگ و اختلافات طائفی شده است.

همچنین شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به گفته این روزنامه تاکید کرده است که به صورت جدی وضعیت سیاسی بین دو کشور را رصد می‌کند .

به گزارش «نسیم آنلاین»، این در حالی است که  باشگاه‌های عربستانی در ادامه اظهارات غیرمسئولانه خود، کنفدراسیون فوتبال آسیا را تحت فشار قرار دادند و از این نهاد خواسته‌اند "باید" در این خصوص(عدم بازی کردن مقابل تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا) راه حلی درنظر گرفته شود.

ترجمه از توفیق علائی

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین