پیام تسلیت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به مناسبت درگذشت پورکاظمی

لطفعلی پورکاظمی

وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک درگذشت لطفعلی پورکاظمی، رئیس سابق فدراسیون پزشکی ورزشی را تسلیت گفتند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، لطفعلی پورکاظمی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی روز گذشته پس از ماه‌ها تحمل بیماری دارفانی را وداع گفت.

به همین مناسبت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک با انتشار پیام‌های جداگانه درگذشت رئیس سابق فدراسیون پزشکی ورزشی را تسلیت گفتند.

متن پیام‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به شرح زریر است:

متن پیام وزارت ورزش و جوانان به شرح ذیل است:

                 *کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام*
در کمال تأسف باخبر شدیم دکتر لطفعلی پورکاظمی رییس سابق فدراسیون پزشکی ورزشی پس از ماه ها مبارزه با بیماری مهلک سرطان دار فانی را وداع گفت.

وزارت ورزش و جوانان ضمن عرض تسلیت به جامعه ورزش و خانواده محترم ایشان، از خداوند متعال برای وی طلب مغفرت کرده و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارد.

در متن پیام تسلیت کمیته ملی المپیک نیز آمده است:
باردیگر غم از دست دادن یکی از مدیران زحمتکش،لایق و دوست داشتنی که عمری صادقانه و خالصانه در راه اعتلای ورزش کشور خدمت کرده بود،جامعه ورزش کشور را داغدار کرد.
بدون تردید برنامه ها،تلاش ها و خدمات دکتر پور کاظمی در مدت فعالیت مدیریتی خود در راس فدراسیون پزشکی ورزشی با آن چهره همیشه خندان ودوست داشتنی تا سالیان سال در خاطر جامعه ورزش کشور اعم از مدیران،پیشکسوتان،مربیان،قهرمانان و حتی اصحاب رسانه باقی خواهد ماند.
مدیر زحمتکشی که نقش بسزایی در موفقیت کاروان ورزشی کشورمان در رقابتهای مختلف بین المللی و بخصوص بازیهای آسیایی و المپیک داشته و همیشه و در همه حال با رویی گشاده،پذیرای جامعه ورزش کشور در فدراسیون پزشکی ورزشی بود و از هیچ تلاشی برای خدمت آفرینی به خانواده ورزش کشور،دریغ نمی کرد.
ضمن عرض تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده و بازماندگان محترم ایشان،جامعه ورزش کشور و اصحاب رسانه، برای این عزیز از دست رفته به درگاه خداوند متعال علو درجات و برای بازماندگانش صبری جمیل و اجری جزیل آرزومندیم.

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین