فدراسیون جهانی دوومیدانی اتهام فساد طبقه‌بندی شده را رد کرد

دوپینگ

فدراسیون جهانی دوومیدانی پاسخ اتهامات آژانس بین‌المللی مبارزه با دوپینگ را داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در پی رسوایی های اخیر ورزشکاران دومیدانی کار روسیه در خصوص دوپینگ، انتقادات زیادی به ویژه در چند هفته اخیر از سوی رسانه ها و وادا  به فدراسیون جهانی این رشته موسوم به IAAF  وارد شد و این مرجع ورزشی رابه فساد و اهمال متهم کردند.

هر چند برملا شدن پرونده  فساد و رشوه لامین دیاک رئیس سابق فدراسیون جهانی دو ومیدانی و پسرش در دامن زدن به این قضیه بی تاثیر نبود.

اما با این وجود فدراسیون جهانی دو ومیدانی در نهایت تاب نیاورد وبا  پاسخ 30 صفحه ای به وادا برخی از مسائل را روشن کرد و اتهام فساد طبقه بندی شده و سیستمی IAAF  را به طور کامل رد کرد.

این مرجع جهانی همچنین تعلل و تاخیر خود را درمعرفی 8 مورد دوپینگ توجیه کرد واعلام کرد که به دلیل آنکه باید از این مسئله اطمینان حاصل می کرده و ظنِ تنها کافی نبوده قدری با تاخیر مواجه شده است.

 همچنین در این مورد خاص  تنها 4 مورد از این 8 مورد درصد بالای از استفاده از مواد نیرو زا را با خود یدک می کشیدند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین