عابدینی: از دیشب می‌دانستم اصلاح اساسنامه رای نمی‌آورد

 مجمع سالانه فدراسیون فوتبال

عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: از شب گذشته به صورت قطعی خبر داشتم و می‌دانستم که اساسنامه رأی نمی‌آورد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت:

امیر عابدینی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص دستور کار این جلسه گفت: تصویب عملکرد و گزارش حسابرس و بازرس فدراسیون جزو برنامه‌های اصلی مجمع امروز بود و بحث زیادی در مورد آن شد به طوری که حدود 3 ساعت طول کشید و با اصلاحاتی تصویب شد.

وی با بیان این اصلاحات گفت: مالکیت سازمان لیگ یکی از این موارد بود و مورد دیگر مالکیت ساختمان‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس بود که در زمان ریاست دادگاه به آنها واگذار شده بود اما هنوز سندش در اختیار آنها قرار نگرفته است که رأی نیاورد. اما من خواهش کردم پیشنهاد من را بپذیرند مبنی بر اینکه مبالغ این دو ساختمان از درامدهای این دو باشگاه کسر شود که این هم رأی نیاورد.

عابدینی تصریح کرد: در خصوص مالیات آن مشکلاتی وجود داشت و قرار شد مالیات بازیکنان و کادر فنی تیم ملی و همچنین مدیران ادوار مختلف از سال 88 تا کنون بررسی و در بودجه دیده شود و در اختیار هیأت مدیره برای انجام قرار گیرد.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در خصوص اساسنامه این فدراسیون نیز گفت: به خاطر اینکه 10 روز پیش فیفا اصلاحیه‌ای را فرستاده بود و این اصلاحیه مشخص نبود که با شرایط کشور ما آیا بومی‌سازی شده است یا نه و هنوز کارشناسی نشده بود نیاز به بررسی بیشتر داشت و پس از تجمیع نظرات تصمیم گرفته شد پس از نتیجه‌گیری نهایی تصویب شود. از شب گذشته به صورت قطعی خبر داشتم و می‌دانستم که اساسنامه رأی نمی‌آورد.

عابدینی درمورد زمان مجمع انتخابی فدراسیون نیز گفت: این موضوع به هیأت رئیسه سپرده شد و به نظر می‌رسد مجمع در اردیبهشت ماه برگزار شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین