در آستانه سفر رئیس جمهور به فرانسه و ایتالیا

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی با روحانی و وزرای اقتصادی دیدار می کنند

روحانی، نیلی، نهاوندیان، نجفی/ تیم اقتصادی دولت/ عکس از حجت سپهوند

رئیس اتاق بازرگانی گفت: طبق هماهنگی دبیرخانه مشترک اتاق‌های بازرگانی، اصناف و تعاون، اعضای منتخب بخش خصوصی و هیأت نمایندگان اتاق‌های کشور، سه شنبه با رئیس جمهور دیدار می‌کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محسن جلال‌پور گفت: سفر رئیس جمهور روحانی و هیأت همراه به کشورهای ایتالیا و فرانسه که به دلیل عملیات تروریستی پاریس به تعویق افتاد، از پنجم تا هفتم بهمن ماه انجام خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: در این سفر تعدادی از اعضای اتاق بازرگانی ایران که از طریق سایت اتاق ایران ثبت‌نام کرده‌اند، نیز حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: همچنین طبق هماهنگی دبیرخانه مشترک اتاق‌های بازرگانی، اصناف و تعاون، اعضای منتخب بخش خصوصی و هیأت نمایندگان اتاق‌های کشور، صبح روز سه شنبه هفته پیش رو در محل سالن اجلاس سران و در همایش «اجرای برجام، فصلی نو در اقتصاد کشور» با رئیس جمهور روحانی دیدار می‌کنند.

جلال‌پور افزود: در این همایش که وزرای اقتصادی حضور خواهند داشت، مختصات اقتصاد ایران پس از تحریم و الزامات سیاست گذاری این دوران ترسیم خواهد شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین