مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور

هاشمی، زمانی و کیهانی در ۴۰۰ و ۱۵۰۰ متر سهمیه آسیا را گرفتند

سجاد هاشمی آهنگری

در نخستین روز مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه فجر، حسین کیهانی از کرمانشاه به عنوان قهرمانی دوی ۱۵۰۰ متر دست یافت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در نخستین روز از مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور، حسین کیهانی از کرمانشاه با ثبت رکورد 3:50:64 ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و جواز ورود به مسابقات داخل سالن قهرمانی داخل آسیا را کسب کرد. حد نصاب در نظر گرفته شده فدراسیون برای این ماده 3:50:75 دقیقه بود.

علی فهیمی از استان لرستان با ثبت نتیجه 3:52:08 دقیقه دوم شد و مسلم نیادوست از فارس با رکورد 3:52:54 دقیقه سوم شد.

در همین ماده کیوان چویانی، ایمان طالبی و پرویز خانجانی با رکورد 4:00:17، 4:12:51 و 4:13:42 دقیقه در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

* قهرمانی سجاد هاشمی در ماده 400 متر با رقابتی نفس گیر

در ادامه مسابقات  سجاد هاشمی آهنگر از استان آذربایجان شرقی (رکورد دار دوی 400 متر) با ثبت زمان 48:17 ثانیه به عنوان قهرمانی رسید و جواز حضور در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا را کسب کرد.

در این ماده همچنین مهدی زمانی از استان تهران که با رقابتی نفس گیر بر سر صدم ثانیه ها با آهنگری جنگید، پس از رقابتی پایاپای با ثبت زمان 48:30 ثانیه از خط پایان عبور کرد و ضمن کسب مقام نایب قهرمانی، نام او نیز به فهرست ملی پوشان مسابقات آسیا اضافه شد.

در همین ماده متر مهدی رحیمی از استان اصفهان با زمان 48:64 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

ادوارد مانگاسار، امین قلیچی و سید رضا کاشف به ترتیب با ثبت زمان های 48:84 ، 49:05 و 49:12  در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

ورزشکارانی که حد نصاب تعیین شده فدراسیون دوومیدانی را در این مسابقات کسب کنند، می توانند در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا که از 30 بهمن تا 2اسفند در دوحه قطر برگزار می شود، شرکت کنند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین