دعوت شدگان به اردوی تیم ملی دوومیدانی مشخص شدند

دو و میدانی

سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی، اسامی ملی‌پوشان را اعلام کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی دوومیدانی را برای آماده سازی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا و صحرانوردی قهرمامی آسیا اعلام کرد.

 رضا قاسمی و حسن تفتیان (60متر)، سجادهاشمی آهنگر و مهدی زمانی (400متر)، مصطفی ابراهیمی (800متر)، حسین کیهانی (1500 متر)، میلاد سیار(60متر بامانع)، جلیل توماج (هفتگانه)، کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست(پرش ارتفاع)، علی ثمری و محمدحسین اسکندری( پرتاب وزنه) در بخش مردان و سپیده توکلی (پنجگانه)،فرزانه فصیحی (60 متر)، مریم طوسی ( 60 متر و 400 متر)، لیلا رجبی( پرتاب وزنه) و الناز کمپانی( 60 متر بامانع)  برای حضور در مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا که در قطر برگزار خواهد شد از عصر روز دوشنبه 12 بهمن ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران اردونشین خواهند شد.

 محمدرضا ابوترابی، حسین کیهانی، محمد جواد صیادی، همایون همتی، رحیم عابدی در بخش یزرگسالان، عطا اسدی، ایمان طالبی رسا، خطیبی، علی رستمی، امید فاضلی نسب و سلیمان بیرانوند نیز در بخش جوانان، برای حضور در مسابقات صحرانوردی قهرمانی آسیا از عصر روز دوشنبه 12 بهمن ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران اردو خواهند زد.

لازم به ذکر است که محمد جعفر مرادی دونده ماراتن کشورمان که سهمیه حضور در رقابت های المپیک 2016 راکسب کرده است، بهمراه اعضای تیم ملی صحرانوردی، تمرینات خود ادامه خواد داد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین