مدیرعامل بانک توسعه صادرات حرفهای سیف را رد کرد

سوئیفت وصل شده اما نمی‌توان از طریق آن پیغام داد!

صالح آبادی

علی صالح آبادی گفت: طبق اطلاعی که صبح امروز گرفته اند به لحاظ فنی سوئیفت دیشب وصل شده اما اینکه نمی‌توانیم از طریق سوئیفت پیغام بدهیم مسئله‌ای نیست زیرا سوئیفت از طریق بانک‌های دیگر برقرار است.

به گزارش «نسیم آنلاین»رئیس بانک توسعه صادرات  درباره اتصال به سوئیفت توضیح داد: تاریخ دقیق اتصال به سوئیفت توسط بانک مرکزی اعلام می‌شود، زیرا همه 9 بانک مدارک و مستندات خود را به بانک مرکزی ارائه داده‌اند و بانک مرکزی یکباره همه را ارسال کرده است.
روز گذشته، ولی الله سیف خبرداد: ۹ بانکی که قبلا تحریم شده‌اند تا ساعات پایانی امشب به سوئیفت متصل می‌شوند. وی افزوده، تا شنبه - یکشنبه هفته آینده (هفته جاری) مشکل این 9 بانک برای اتصال به سوئیفت حل خواهد شد.
سیف دیشب مدعی شده، امروز به من گزارش دادند که این مشکل حل شده و 9 بانک تحریم شده امشب به سوئیفت متصل می‌شوند.
مدیرکل بین‌الملل بانک مرکزی نیز پیشتر، بانک‌های ملی، تجارت، ملت ،صنعت و معدن، پست بانک ،سپه ، توسعه صادرات و رفاه کارگران و بانک مرکزی را ازجمله بانک‌هایی دانسته بود که به شبکه سوئیفت متصل خواهند شد.
با این حال، علی صالح‌آبادی گفت: طبق اطلاعی که صبح امروز گرفته اند به لحاظ فنی سوئیفت دیشب وصل شده  اما اینکه نمی‌توانیم از طریق سوئیفت پیغام بدهیم مسئله‌ای نیست زیرا سوئیفت از طریق بانک‌های دیگر برقرار است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین