کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم سیاسی بگیرد قبول نمی‌کنیم

مهدی تاج: اگر AFC پافشاری کند احتمالا نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان شرکت نمی‌کنند

مهدی تاج

رئیس سازمان لیگ گفت: اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا روی این مسئله پافشاری کند احتمالا نمایندگان ما تصمیم می‌گیرند در این مسابقات شرکت نکنند چون در این صورت شاید فردا تیم‌های کره جنوبی بگویند در کره‌شمالی بازی نمی‌کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهدی تاج در خصوص آخرین وضعیت دیدار نمایندگان فوتبال ایران و عربستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و مناقشه‌ای که در این خصوص بوجود آمده گفت: بازی‌های تیم‌های ایرانی برابر عربستانی‌ها به هفته آخر موکول شده است. تیم‌های ما بازی‌های اول خود را به جای تیم‌های عربستانی با تیم‌های اماراتی و ازبکستانی برگزار خواهد شد. در صورتی که تا آن زمان اختلافات برطرف شود بازی‌ها در زمین طرفین برگزار خواهد شد و در غیر اینصورت در زمین بی طرف برگزار می‌شود. ما به هیچ عنوان این تصمیم را که تصمیمی سیاسی است قبول نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا روی این مسئله پافشاری کند احتمالا نمایندگان ما تصمیم می‌گیرند در این مسابقات شرکت نکنند چون در این صورت شاید فردا تیم‌های کره جنوبی بگویند در کره‌شمالی بازی نمی‌کنند یا تیم‌های چینی بگویند به دلیل آزمایشات هسته‌ای در کره‌شمالی بازی نمی‌کنندو ....  AFC هم می‌داند این یک تصمیم خطرناک و تصمیم به سمت یک تعامل در حال پیشرفت است.

تاج تصریح کرد: در کشورهای زیادی به سفارت کشور ما هم حمله شده است. امنیت یک کشور به این مسائل بستگی ندارد. اگر کشور ما امنیت نداشت که عراق، سوریه و افغانستان دیدارهای خود را در ایران برگزار نمی‌کردند.

رئیس سازمان لیگ در ادامه با اشاره به هیئتی که برای مذاکره در قطر حضور پیدا کردند، گفت: در مرحله اول کسرایی را راه ندادند اما ماهیت قضیه این است که اگر بازی در کشور ثالت برگزار شود ما برنده این قضیه نخواهیم بود و ما به هیچ عنوان نباید زیر بار این موضوع برویم. به نظرم اگر براتی حضور پیدا می‌کرد بهتر بود. AFC اگر این ماجرا را قبول کند یک تصمیم خطرناک خواهد گرفت.

تاج تاکید کرد: قضیه حمله به سفارت عربستان یک اتفاق بود اما تصمیم ما حضور در کشور ثالث برای برگزاری بازی با تیم‌های عربستانی نیست. این مسئله مطمئنا در آینده به بازی‌های تیم ملی هم خواهد رسید. AFC به دنبال ایجاد یک تعامل برای حل این مشکل خواهد بود.

وی در مورد اینکه در صورتی که تصمیم به برگزاری بازی در کشور ثالث گرفته شود لیگ به تعویق خواهد افتاد، گفت: به هیچ وجه اینطور نخواهد شد و ما در صورتی که این تصمیم گرفته شود در هفته پایانی لیگ قهرمانان با نمایندگان عربستان بازی خواهیم داشت.

رئیس سازمان لیگ درباره اینکه گفته می شود علیرضا اسدی گفته حق با عربستانی‌ها بوده است گفت: من اینگونه نشنیدم. اگر گفته شده که حتما بد بوده است.

تاج درباره برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه خرمشهر اظهار داشت: صبح دوشنبه دوباره به ورزشگاه خرمشهر رفتیم. مسئولان هزینه‌ها را پذیرفته‌اند. این ورزشگاه می‌تواند برای همیشه میزبان جام حذفی باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین