مدیرعامل پست بانک در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

سوئیفت وصل شده اما پیغامی رد و بدل نمی‌شود

خسرو فرحی

خسرو فرحی گفت: نماینده سوئیفت هم تاییدیه نهایی اتصال به پست بانک را ارایه کرده اماهنوز پیغامی از ناحیه آنها ارسال نشده است.

مدیرعامل پست بانک با ابراز خوشبختی از اینکه بانک متبوع او به شبکه سوئیفت وصل شده به نسیم آنلاین گفت: تا این لحظه، امکان تبادل پیام با این شبکه مهیا نشده است.
ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، پیشتر خبرداده که ۹ بانکی که قبلا تحریم شده‌اند تا ساعات پایانی یکشنبه شب گذشته به سوئیفت متصل می‌شوند. وی افزوده، تا شنبه - یکشنبه هفته آینده (هفته جاری) مشکل این 9 بانک برای اتصال به سوئیفت حل خواهد شد. وعده ای که به نظرمی رسد تا اکنون به مرحله اجرا درنیامده است.
البته مدیرکل بین‌الملل بانک مرکزی نیز پیشتر، بانک‌های ملی، تجارت، ملت ،صنعت و معدن، پست بانک ،سپه ، توسعه صادرات و رفاه کارگران و بانک مرکزی را ازجمله بانک‌هایی دانسته بود که به شبکه سوئیفت متصل خواهند شد.
با این اوصاف، خسرو فرحی، مدیرعامل پست بانک در گفتگو با نسیم آنلاین از مذاکره بانک متبوع خود با نماینده سوئیفت خبرداد و تصریح کرد که نماینده سوئیفت هم تاییدیه نهایی اتصال به پست بانک را ارایه کرده اما هنوز پیغامی از ناحیه آنها ارسال نشده است.
وی، احتمال داد که بزودی پیغام اتصال سوئیفت به پست بانک ارسال شود اما زمانی برای آن تعیین نکرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین