مدیر امور بین‌الملل و تجهیز منابع بانک صنعت و معدن در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

سوئیفت وصل شده اما پیغامی دریافت نشده است

بانک صنعت ومعدن

آرش عنصری گفت: به دلیل به روز رسانی و نصب نرم افزارها، نقل و انتقال پیام به سوئیفت هنوز صورت نگرفته و پیش بینی می‌شود که انتقال پیام به سوئیفت بین یک هفته تا ۱۰ روز هم به طول بیانجامد.

مدیر امور بین‌الملل و تجهیز منابع بانک صنعت و معدن خبرداد که تاییدیه رفع تحریم سوئیفت بانک متبوع او اخذ شده اما هنوز پیغامی از ناحیه سویئفت دریافت نکرده اند.
آرش عنصری در گفتگو با نسیم آنلاین توضیح داد که به دلیل به روز رسانی و نصب نرم افزارها، نقل وانتقال پیام به سوئیفت هنوز صورت نگرفته و پیش بینی کرد که انتقال پیام به سوئیفت بین یک هفته تا 10 روز هم به طول بیانجامد.
وی، تاکید کرد که بانک صنعت و معدن درحال حاضر در تحریم سوئیفت نبوده و اتصال در مرحله نهایی به معنی دریافت پیام با همکاری بانک مرکزی صورت می پذیرد.
چندی پیش، ولی‌الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی خبرداده بود که  ۹ بانکی که قبلا تحریم شده‌اند تا شنبه - یکشنبه (هفته گذشته) به سوئیفت متصل خواهند شد.

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین