فروزنده در گفتگو با«نسیم آنلاین»:

جنگ روانی اصلاح طلبان تاکنون جواب نداده و از این به بعد هم جواب نخواهد داد

عنوان

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اصلاح طلبان پروژه ایجاد اختلاف بین اصولگرایان را در دستور کار داشتند اظهار داشت: طبیعی است که اصلاح‌طلبان ناراحت باشند چون خودشان نتوانستند به وحدت برسند و یک جنگ روانی و طراحی روانی بر علیه اصولگرایان انجام داده‌اند.

لطف الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» با اشاره به اینکه اصلاح طلبان پروژه ایجاد اختلاف بین اصولگرایان را در دستور کار داشتند گفت:آنها در این پروژه موفق نشدند و وقتی شورای ائتلاف تشکیل شد و همه طیف‌ها و جریانات سیاسی اصولگرا دور هم  جمع شدند و محوریت پیدا کردند طبیعتاً اینها پروژه‌شان موفق نشد.

وی افزود: خبرهایی وجود دارد که خوشبختانه تعامل بسیار خوبی برای رسیدن به لیست 30 نفره وجود دارد و اکثر افرادی که در اردوگاه اصولگرایان هستند و دوستانی که کاندید شدند همه آمادگی تبعیت دارند ؛ اگر در لیست بودند کار می‌کنند و اگر هم نبودند با قدرت از لیست حمایت می‌کنند.

فروزنده تصریح کرد: طبیعی است که اصلاح‌طلبان ناراحت باشند چون خودشان نتوانستند به وحدت برسند و یک جنگ روانی و طراحی روانی بر علیه اصولگرایان انجام داده‌اند.

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه خوشبختانه اصولگرایان در این دوره کاملاً با همدیگر تعامل داشتند، با نامزدها صحبت کردند و با همدیگر گفتگو کردند اظهار داشت: همه این شرایط را درک کردند که پیروزی همه در سایه وحدت است و فرد مهم نیست و مهم این است که لیست واحدی روی کار آید که بتواند جبهه مؤمن انقلاب و مردم عزیز را بسیج کند .

لطف الله فروزنده در همین راستا ضمن بیان اینکه در چنین فضایی مردم هم استقبال می‌کنند و از وحدت حمایت می‌کنند خاطرنشان کرد: خوشبختانه معیارهایی وجود داشته و لیست‌ها بر اساس این معیارها بسته شدند و من فکر می‌کنم  هر نیروی دلسوز انقلابی و مؤمن، امروز به ارزش‌های انقلاب فکر می‌کند و اجازه نمی‌دهد که مجلس ششمی دیگر تشکیل شود و عناصر دگر اندیش دوباره در ارکان حکومت قرار بگیرند؛ به همین جهت نیروهای مؤمن و انقلابی و جبهه اصولگرایان همه همّ و غمّشان این است که با وحدت و انسجام وارد شوند و البته تا حالا جنگ روانی اصلاح طلبان جواب نداده است از این به بعد هم جواب نخواهد داد.

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان پیرامون زمان نهایی شدن لیست اصولگرایان اظهار داشت:  امیدواریم که زودتر انجام شود؛ دوستان بحث می‌کنند که البته اصل مطلب حل است؛ حالا کسی داخل آن باشد یا نباشد و یکی عوض شود یا نشود بررسی می‌شود و به زودی لیست منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین