صفارهرندی:

خاطرات و عکس یادگاری با امام(ره) ملاک حق و باطل نیست

برخی تظاهر به همراهی با امام خمینی(ره) می‌کنند،اما حرفهایشان،حرف مخالفان امام است/ شخصیت امام(ره) شخصیتی شفاف و روشن با مواضع صریح بود

سخنرانی محمدحسین صفارهرندی در نشست رویش‌ها و ریزش‌های انقلاب اسلامی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حق و باطل با خاطرات و عکس یادگاری با امام(ره) سنجیده نمی‌شود و عده‌ای تظاهر به همراهی امام(ره) می‌کنند اما حرف‌های امروز برخی تبدیل به حرف‌های مخالفان امام(ره) شده است

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، محمدحسین صفارهرندی در آئین گرامیداشت عملیات پیروزمندانه والفجر هشت و روز حفاظت اطلاعات در سپاه در حسینیه ستاد سپاه روح الله استان مرکزی افزود: امام خمینی(ره) با شکست استعمار منشا تحولات وسیع جهانی شد.
وی اظهار کرد: خدمت به مردم و پرهیز از تجمل گرایی و کاخ نشینی از اصول اندیشه های امام خمینی(ره) است که باید مورد توجه همگان به ویژه سرلوحه کار مدیران و مسئولان قرار گیرد.
وی گفت: امام خمینی (ره) با تدبیر خویش، خلأ نبود رهبر واحددر مبارزات کشور را پرکرد و با اندیشه های ناب اسلامی، روح تازه ای را به مردم و فضای جامعه دمیدند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : امام با رهبری داهیانه خود مردم را وارد عرصه جدید مبارزه با رژیم پهلوی کردند و فرهنگ ایثار و شهادت را بین اقشار مختلف جامعه ترویج دادند.
صفارهرندی افزود: شخصیت امام خمینی(ره) شخصیتی شفاف، روشن با مواضع صریح بود و تحریف شخصیت امام راحل باعث انحراف از راه و ایجاد مشکل برای جامعه می شود.
وی اظهار کرد: حق و باطل با خاطرات و عکس یادگاری با امام (ره) سنجیده نمی شود و عده ای تظاهر به همراهی امام (ره) می کنند اما حرف های امروز برخی تبدیل به حرف های مخالفان امام (ره) شده است.
وی بیان کرد: شورای نگهبان یکی از عوامل مؤثر در جلوگیری از نفوذ دشمن در ارکان تصمیم گیری نظام است و این شورا نعمت الهی برای مصون ماندن انقلاب از خطرات است، چرا که با بررسی صلاحیت افراد، زمینه نفوذ در نظام را به حداقل می رساند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضرت امام (ره) در طول مبارزه و پساز پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام اسلامی که نظام استکبار جهانی به طور تمام قد در برابر نهضت اسلامی ملت ایران قرار گرفت و آن را بزرگ ترین تهدید قلمداد کرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین