در گفت‌و‌گو با «نسیم آنلاین» مطرح شد:

راه حل چمران برای زیربار بردن باند برگشت تونل امیر کبیر

مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بلااستفاده ماندن باند برگشت تونل امیر کبیر به دلیل وجود معضل ورودی و خروجی عنوان کرد: در صورتی که بخواهیم این معضل را بر طرف کنیم باید تونل به سمت غرب ادامه یابد.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین» با اشاره به بلااستفاده ماندن یک باند از تونل امیر کبیر خاطرنشان کرد: سه راه امین حضور یعنی محدوده‌ای که این تونل در آن ساخته شده است بخشی از بازار تهران است که با مشکل جمعیت متراکم و تردد زیاد مواجه است و دلیل ساخت این تونل نیز کاستن از بار ترافیک و تراکم این محدوده به انتقال بخشی از تردد‌ها به زیر زمین بود.

وی ادامه داد: متاسفانه این تونل اکنون معضل ورودی و خروجی داشته و این موضوع منجر به بلااستفاده ماندن باند برگشت این تونل یعنی مسیر بزرگراه امام علی (ع) به سمت سه راه امین حضور شده است این در حالی است که این تونل در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه این تونل جوابگوی بار ورودی سه راه امین حضور در این محدوده نیست، اظهار کرد: در صورتی که بخواهیم این معضل را بر طرف کنیم باید تونل به سمت غرب ادامه یابد تا بتوان باند برگشت این تونل را نیز زیرا بار برد.

چمران در پایان تاکید کرد: با توجه به شرایط فعلی شهر تهران و اولویت‌هایی که در توسعه مترو و مقابله با آلودگی هوا دارد رفع مشکل این تونل با وجود هزینه‌ای که برای آن شده است در اولویت پنجم شهرداری نیز قرار ندارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین