هفته بیست و پنجم سری A

شکست اینتر مقابل فیورنتینا

فیورنتینا

در آخرین دیدار هفته بیست و پنجم سری A ایتالیا، تیم فوتبال اینتر در حالی میهمان فیورنتینا بود که در نهایت این بازی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در آخرین دیدار هفته بیست و پنجم سری A ایتالیا، تیم فوتبال اینتر در حالی میهمان فیورنتینا بود که در نهایت این بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد.

بروزویچ در دقیقه 26 اینتر را پیش انداخت اما والرو در دقیقه 60 و خوما باباکار در دقیقه 90، برتری 2 بریک فیورنتینا مقابل شاگردان مانچینی را رقم زدند.

الکس تلاس بازیکن تیم اینتر در دقیقه 84 با گرفتن کارت زرد دوم و مائورو زاراته بازیکن فیورنتینا در دقیقه 90 از زمین مسابقه اخراج شدند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین