با حضور برخی چهره های اصولگرا؛

میتینگ انتخاباتی جمعیت آبادگران برگزار شد

جمعیت آبادگران

اولین گردهمایی فعالان و مسئولان جمعیت آبادگران ایران اسلامی با حضور مهدی چمران، رئیس شورای سیاستگذاری و دبیر کل این جمعیت، حبیب کاشانی رئیس ستاد، مهرداد بذرپاش و حسین طلا ۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، راه دانا نوشت: اولین گردهمایی فعالان و مسئولان جمعیت آبادگران ایران اسلامی با حضور مهدی چمران، رئیس شورای سیاستگذاری و دبیر کل این جمعیت، حبیب کاشانی رئیس ستاد، مهرداد بذرپاش و حسین طلا 2 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.  

این گردهمایی در شرایطی در آستانه انتخابات و در فاصله 12 روز مانده تا انتخابات برگزار شد که قرار است نمایندگان دهمین پارلمان کشور، روز هفتم اسفند ماه با برگزاری انتخابات، روانه بهارستان شوند.  

تمجید از 12 سال فعالیت جمعیت

در ابتدای این برنامه عباس علیپور قائم مقام ستاد انتخاباتی جمعیت آبادگران، با تمجید از 12 سال حضور فعال جوانان در برنامه های جمعیت آبادگران ایران اسلامی، گفت: جمعیت حاضر در مراسم همواره بدون چشمداشت و بی منت در صحنه حاضر بوده اند و بدون هیچ توقعی در تمام برنامه ها و صحنه ها حضور فعال داشته اند. جمعیتی که اکثریت آن را جوانانی نخبه، مدیر و سرشناس از مناطق مختلف تهران تشکیل داده اند.  

علیپور با بیان اینکه هدف از برگزاری این گردهمایی بررسی راهکارهای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو است، اظهار داشت: در 25 سال گذشته تابحال چنین ائتلافی در میان جریان اصولگرا تشکیل نشده که همه واحد و یک صدا، لیستی مشترک ارائه دهند. 

چمران: لزوم تلاش برای حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با حضور در اولین گردهمایی جمعیت آبادگران ایران اسلامی، به اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: اگر می بینیم در یک کشور میزان حضور مردم در انتخابات سطح بالایی دارد، نشان از آن است که میزان شعور و اعتقاد مردم این کشور به آینده بالاست و با استفاده از همین آمار می توان رشد فکری مردم یک کشور را مشاهده کرد. حضور حداکثری مردم ایران در انتخابات نیز همواره نشانگر این موضوع بوده که رشد فکری جامعه ما، هر روز بیشتر از گذشته می شود.  

دبیر کل جمعیت آبادگران ایران اسلامی با بیان اینکه در کشوری مانند آمریکا، مشارکت در امور سیاسی و انتخابات کمتر از 50 درصد است، عنوان کرد: مردم آمریکا که خود را کشوری دارای دموکراسی می داند، بیشتر وقت خود را صرف کار شدید می کنند تا بتوانند امور زندگی خود را سپری کرده و به همین دلیل، کمتر به مسائل سیاسی توجه دارند.  

وی در ادامه به تلاش دشمنان برای مخدوش کردن چهره مردم در افکار عمومی دنیا اشاره کرد و گفت: دشمنان ما از ایران چهره ای ساخته بودند که فرهنگ غنی ایران و مردم کشور را در سایه تبلیغات سوء قرار داده بود. اما 2 نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی دست دشمنان را رو کرد.  

رئیس شورای شهر تهران شرکت در انتخابات را شرکت در سرنوشت و آینده کشور دانست و گفت: با حضور در انتخابات است نشان می دهیم ملتی زنده، آماده و حاضر در کارزار هستیم. حال این کارزار می تواند کارزار علمی، فرهنگی و یا میدان جنگ باشد که نمونه بارز آن را در ایستادگی جبهه مقاومت در سوریه مشاهده می کنیم.  

چمران همچنین تصریح کرد: ما باید تمام تلاش خود را بر پایه حضور هوشمندانه مردم انتخابات پایه ریزی کنیم. مردم باید بدانند به چه کسانی رای می دهند یا از سوی دیگر باید با جایگاه مهم مجلس خبرگان و شورای اسلامی آشنا شوند. این انتخاب و حضور هوشمندانه است که می تواند موجب شود مردم بهترین را انتخاب کنند.  

رئیس شورای سیاستگذاری جمعیت آبادگران ایران اسلامی افزود: قطعا ملت شریف، اصیل و مبارز ایران، با شخصیت های برجسته نظام آشنا هستند. ما در کشور شخصیت برجسته کم نداریم و انتخاب از میان این تعداد افراد نخبه و برگزیده، کاری سخت و دشوار است. اما برای ایجاد وحدت می بایست گزینش های لازم انجام شده و از میان تمام چهره های برجسته، گروهی به عنوان لیست واحد برگزیده و به مردم معرفی شوند. مردم نیز وظیفه دارند که بهترین ها را انتخاب کنند.  

چمران در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: زنده بودن ما به انتخابات، گزینش مناسب افراد، حفظ وحدت و همچنین دوری از تفرقه پایبند است. در شرایط فعلی نیز امیدوار هستیم گروهی از سوی مردم برای نمایندگی تهران و سایر شهرستان ها انتخاب شوند که به وظیفه شرعی و انقلابی خود آگاه باشند. 
کاشانی: مجلس ابزار دست رهبری است، آن را به بیگانه نمی سپاریم
 
در ادامه مراسم نیز حبیب کاشانی، رئیس ستاد انتخابات آبادگران ایران اسلامی یاد و نام شهدای مدافع حرم را پاسداشت و گفت: وضعیت ما در منطقه وضعیتی خاص است و امروز حلب و تپه های جولان خط مقدم ما محسوب می شود. همه افرادی که در این جبهه می جنگند برای دفاع از مرزهای ما هزاران کیلومتر آنطرف تر می جنگند و جان و مال خود را فدا می کنند.  

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه تشکیل اولین گردهمایی جمعیت آبادگران ایران اسلامی را یک تکلیف دانست و گفت: ما به دنبال غنیمت و سهم نیستیم و جمع شدن امروز ما نیز به واسطه تکلیفی است که بر گردن خود احساس می کنیم. مجلس امروز ابزاری در دستان رهبر معظم انقلاب است و اگر بار دیگر مجلسی مانند مجلس ششم تکرار شود که هر روز برای نظام و رهبری هزینه ایجاد کند، یقینا در آن دنیا ما باید پاسخگو باشیم که کاری نکرده ایم.  

وی به خودجوش بودن جمعیت حاضر در اولین گردهمایی جمعیت آبادگران اشاره کرد و افزود: ما همه اینجا آمده ایم تا همدلی خود را برای انتخابات 7 اسفند نشان دهیم. این در شرایطی است که امروز رقبای ما به دنبال تشکیل مجلسی ضعیف و تصاحب این ابزار از دستان مقام معظم رهبری هستند.  

کاشانی در ادامه به ویژگی های یک مجلس ایده آل در نظام جمهوری اسلامی پرداخت و گفت: امروز همه باید بدانیم مجلسی خوب است که نگاهش به زبان مقام معظم رهبری باشد. همه باید برای مجلس آینده احساس تکلیف کرده و نسبت به آن فکر کنند تا افرادی را برگزینند که در پارلمان آینده بتوانند منویات مقام معظم رهبری را پیاده کنند.  

رئیس ستاد انتخابات جمعیت آبادگران ایران اسلامی همچنین خاطر نشان کرد: باید به شهدا قول دهیم که حتی یک قدم هم از راه آنها عقب نشینی نمی کنیم. همه این جمع شدن ها و برنامه ریزی ها هم برای این است که فردای انتخابات پشت دست خود نزنیم و پشیمان کرده از و گذشته خود نشویم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: الان وقت کنار هم بودن و هم فکری برای آینده است. ما گردهم آمدیم تا کاری کنیم که مجلس آینده مجلسی خوب و در شان ملت تشکیل شود. برای رسیدن به این منظور نیز باید با اعتقاد و تفکر وارد میدان شده و مجلسی را راهی بهارستان کنیم که بتواند مشکلات مردم را حل و فصل کند.  

کاشانی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: جمعیت آبادگران ایران اسلامی ستادهای خود را در مناطق مختلف شهر تهران فعال کرده تا افرادی را معرفی و از آنها پشتیبانی کند که پای انقلاب بمانند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین