معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران:

طراحی ادامه محور تونل "امیر کبیر" به صورت روسطحی انجام می‌شود

افتتاح بخش جنوبی تونل امیرکبیر

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: وجود معارضان ملکی بسیار در مسیر اجرای طرح تعریض خیابان کرمان برای دسترسی آسان شهروندان به تونل امیر کبیر، این پروژه را از طرح‌های اولویت‌دار مدیریت شهری تهران خارج کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علیرضا جاوید با بیان این مطلب افزود: تونل امیرکبیر با توجه به طراحی‌ای که برای آن در نظر گرفته شده است، در حال حاضر به طور کامل در حال بهره‌برداری و خدمات‌رسانی به شهروندان است.

معاون شهردار تهران ادامه داد: وظیفه اصلی تونل امیر کبیر در حال حاضر خروج بار ترافیکی خودروها از منطقه 12 و محدوده بازار است.

وی درباره عبور خودروها از تونل به سمت بزرگراه امام علی(ع) نیز توضیح داد: در صورتی که شهروندان مایل باشند ازطریق تقاطع غیر همسطح شمالی به سمت جنوب و تغییر لاین می‌توانند تغییر مسیر خود را به راحتی انجام دهند.

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران درباره تکمیل طرح تونل امیرکبیر در محدوده خیابان کرمان نیز یادآور شد: ادامه محور تونل امیر‌کبیر در خیابان کرمان به صورت رو سطحی است که به دلیل وجود معارض ملکی زیادی که دارد فعلا ازاولویت پروژه های شهر تهران خارج شده است.

علیرضا جاوید با بیان اینکه امتداد مسیر تونل امیرکبیر در محدوده خیابان کرمان  به صورت تونلی نخواهد بود، تاکید کرد: ادامه این پروژه به صورت یک پروژه همسطح است و با توجه به معارضان زیادی که این  طرح در محدوده خیابان کرمان دارد، طرح نهایی این پروژه در حال تجدید نظر بوده که بعد از تدوین به تصویب شورای اسلامی شهر تهران خواهد رسید.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین