راز "پارس کردن" و "سلفی گرفتن‌های" هیلاری کلینتون چیست؟

عنوان

نشریه کنگره موسوم به "هیل" نوشت: چهره نه چندان دوست داشتنی هیلاری کلینتون نتوانسته نسل جوان آمریکا را به خود جذب کند، از این روست که این روز‌ها با بچه دبستانی‌ها فوتبال بازی می‌کند، صدای پارس سگ از خود در می‌آورد و با خواننده‌ها سلفی می‌گیرد!

گروه بین الملل «نسیم آنلاین» - نشریه کنگره موسوم "هیل" در تحلیلی از عملکرد انتخاباتی هیلاری کلینتون نوشت:

هیلاری کلینتون در تلاش است که چهره دوست داشتنی از خود به جا بگذارد، طی روزهای اخیر با گروهی از بچه‌ها دبستانی فوتبال بازی کرده است و حتی در برابر چشمان حیرت زده کاربران اینترنت، صدای پارس سگ از خود در آورده است.

با شدید‌تر شدن رقابت‌های انتخاباتی در نوادا و کارولینای جنوبی، همراهان کلینتون نگرانند که شخصیت کلینتون، که طبق ادعایشان در پشت صحنه شوخ طبع و گرم است، هنوز نتوانسته در میان مردم جائی برای خود باز کند. رای دهندگان جوان به اعتقاد کمپین کلینتون، هنوز در برابرش مقاومند.

چندین ماه برنامه‌های شبانه تلویزیونی، پادکست‌هایی با شخصیت‌های دخترانه و حتی سلفی گرفتن با "کیتی پری"، خواننده آمریکایی، هم نتوانسته جمعیت مد نظر کمپین کلینتون را جذب کند.

"جیم مانلی"، استراتژیست و سخنگوی سابق "هری رید"، رهبر اکثریت‌های سنا، می‌گوید: هیلاری بامزه و گرم است اما به دلایلی سخت است که با او ارتباط برقرار کرد. اگر به نظرسنجی‌ها دقت کنید، آرا او طی چند ماه چندان تغییری نکرده است.

از این روست که معاونان کلینتون تلاش دارند ابعاد بیشتری از زندگی خصوصی او را نشان دهند، مثلا انتشار ایمیل‌های او نشان داد که طرفدار سریال‌های «سرزمین مادری» و «همسر خوب» بوده است.

در رقابت نیوهمپشایر که هفته گذشته برگزار شد، ۸۳ درصد از رای دهندگان بین ۱۸ تا ۲۹ سال، سندرز را بر کلینتون ترجیح داده و به او رای دادند.

خود کلینتون هم در بخشی از سخنانش تصدیق کرده است که کمپین او نتوانسته با رای دهندگان نسل جوان ارتباط خوبی برقرار کند.

مشکل دوست داشتنی نبودن کلینتون می‌تواند بر آرا جمعیت مستقل نیز تاثیر بگذارد. طبق یافته‌های نظرسنجی مشترک "یو اس‌ای تودی" و دانشگاه "سافولک"، ۳۵ درصد از رای دهندگان مستقل گفتند که از ریاست جمهوری او می‌ترسند!.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین