مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا

فصیحی، قاسمی و تفتیان در ۶۰ متر فینالیست شدند

حسن تفتیان

در نخستین روز از هفتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا، فرزانه فصیحی، رضا قاسمی و حسن تفتیان نمایندگان دوی ۶۰ متر کشورمان به مرحله نیمه‌نهایی رسیدند.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در نخستین روز از هفتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا که در دوحه قطر در حال برگزاری است فرزانه فصیحی، رضا قاسمی و حسن تفتیان نمایندگان دوی 60 متر کشورمان به مرحله نیمه‌نهایی رسیدند.

در این ماده فرزانه فصیحی در دور مقدماتی در دسته چهارم با رقابت با دوندگان کشورهای همچون چین، عراق، برونئی و قطر در جایگاه دوم ایستاد و با زمان 7:53 ثانیه راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

در بخش مردان نیز رضا قاسمی با نمایندگانی از قطر، کویت، هند و لیبی رقابت داشت و با کسب زمان 6:67 ثانیه در این دسته دوم شد و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کرد.

حسن تفتیان در دسته اول دوی 60 متر با کسب زمان 6:80 ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و به نیمه نهایی رسید.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین