مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا

طوسی و هاشمی حذف شدند

مریم طوسی

مریم طوسی و سجاد هاشمی آهنگر بدلیل خطا از دور رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا حذف شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی،در پایان صبح روز نخست از هفتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که در دوحه قطر در حال برگزاری است، چهار دونده از کشورمان در دوهای 60 و 400 متر به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

صبح امروز و در دور مقدماتی دوی 60 متر در بخش بانوان فرزانه فصیحی تنها نماینده کشورمان با زمان 7:53 ثانیه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

در این ماده و در بخش مردان رضا قاسمی با 6:71 ثانیه و حسن تفتیان با 6:80 ثانیه راهی نیمه نهایی شدند.

در دوی 400 متر نیز در بخش مردان مهدی زمانی با زمانی با 48:20 ثانیه به نیمه نهایی رسید اما سجاد هاشمی آهنگر دیگر نماینده کشورمان که در گروه خود دوم شده بود به دلیل خطا از دور مسابقات حدف شد.

در همین ماده و در بخش بانوان مریم طوسی تنها نماینده ایران بود که به دلیل خطا از رقابت‌ها کنار رفت.

در ماده پنجگانه سپیده توکلی در دو ماده دوی 60 متر و پرش ارتفاع به مصاف حریفان رفت. توکلی در دوی 60 متر با مانع با ثبت زمان 9:03 ثانیه و در ارتفاع با پرشی به میزان 1.72 متر این دو ماده را پشت سر گذاشت تا عصر امروز در سه ماده باقی مانده به میدان برود. وی تا پایان دو ماده نخست در جایگاه چهارم قرار دارد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین