همه در انتظار رای سرنوشت‌ساز AFC

پاسخ دندان‌شکن تماشاگران سپاهانی به جوسازی عربستانی‌ها

تماشاگران سپاهان

شاید مهمتر از پیروزی دو نماینده ایران در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا رفتار خوب تماشاگران سپاهان در دیدار با النصر امارات بود.

گروه ورزشی «نسیم آنلاین»، سپاهان در اولین هفته از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته میزبان النصر امارات بود و حدود 10 هزار تماشاگر اصفهانی در این بازی سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند که در ایران امنیت کامل برقرار است. آنها در طول بازی نه توهینی به بازیکنان حریف کردند و نه با پرتاب نارنجک به زمین بازی نشانی از عدم امنیت در بازی دیده شد. تماشاگران سپاهان در این بازی نشان دادند که در ایران امنیت کامل برقرار است و جو سازی عربستانی‌ها درست نبوده است.

عربستانی‌ها مدتی است که مدعی شده‌اند در ایران امنیت وجود ندارد و به همین دلیل از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده‌اند که بازی‌های تیم‌های باشگاهی این کشور در ایران برگزار نشود. جالب است که AFC هم حق را به آنها داده اند و فعلا قرار است بازی‌های باشگاهی بین دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا در کشوری ثالث برگزار شود. البته در صورت مصالحه دو کشور این قانون برداشته می‌شود اما تماشاگران سپاهان در بازی با النصر نشان دادند که به هیچ عنوان جو سازی عربستانی‌ها درست نیست.

اما از طرفی دیگر مدیران سپاهان هم برنامه ویژه‌ای برای این بازی داشتند. آنها از زمان حضور کاروان النصر در اصفهان تمامی اقدامات برای میزبانی از این تیم را فراهم کردند تا جایی که حتی مدیران النصر هم حسابی از میزبانی این تیم تعریف کردند. در  شرایط فعلی همه در انتظار تصمیم بزرگ کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند. آنها باید ثابت کنند که در ایران امنیت کامل برقرار است و میزبانی را به ایران برگردانند، البته اگر بتوانند مقابل قدرت و نفوذ عربستانی‌ها مقابله کنند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین