حدادعادل در همایش ائتلاف اصولگرایان اسلامشهر:

اگر غفلت شود مجلس ششم دیگری نیز متولد خواهد شد

عنوان

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفت: همه کسانی که پیرو آرمان‌های انقلاب هستند باید در انتخابات ۷ اسفند شرکت کنند و در مقابل توطئه‌های دشمنان بایستند؛ اگر غفلت شود مجلس ششم دیگری نیز متولد خواهد شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، غلامعلی حدادعادل امشب در همایش ائتلاف اصولگرایان شهرستان اسلامشهر در مسجد حضرت ولی‌عصر شهرک مهدیه اظهار کرد: انتخابات 7 اسفند کنکور انقلابیون برای دفاع از ارزش‌های انقلاب است. همه کسانی که پیرو آرمان‌های انقلاب هستند باید در این انتخابات شرکت کنند و در مقابل توطئه‌های دشمنان بایستند. اگر غفلت شود مجلس ششم دیگری نیز متولد خواهد شد.

حدادعادل افزود: اصولگرایی یعنی پیروی از ولایت فقیه و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و مبارزه با فساد اقتصادی که در کشور است و ائتلاف اصولگرایان با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبری و بسترسازی اقتصاد مقاومتی با برنامه اقتصادی و افراد توانمند وارد میدان شده‌ است.

وی در این همایش با ارائه گزارش جامعی از وضعیت سیاسی و اجتماعی اصولگرایان در کشور بیان کرد: الحمدالله جریان اصولگرا پایگاه عظیم مردمی دارند و از طرفی دولت باید با توجه به فضای اقتصادی کشور به خواسته‌های ملت توجه نماید. کشور ما باید در دوران پسابرجام اقتصاد مقاومتی خودش را حفظ کند و با فساد اقتصادی مبارزه نماید.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان با اشاره به برگزاری هم‌زمان انتخابات خبرگان با مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از کارهای بدی که اتفاق افتاده مجلس خبرگان را هم جناحی کردند. در مجلس شورای اسلامی عرف بود نمایندگان جناح‌ها و احزاب گوناگون اختلاف سلیقه و نظر داشته‌اند اما این اتفاق بسیار زشتی است که خبرگان را هم حزبی و جناحی کنند.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی کار به جایی رسیده است که در کشور ما انگلستان بخواهد دخالت کند و آمریکا مهندسی افکار عمومی را داشته باشد. ملتی که بیش از یک میلیون شهید و جانباز و ایثارگر در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب تقدیم کرده باید امروز به میدان بیاید و برای حفظ آرمان‌های نظام بایستد و گول سخنان و برنامه‌های دشمنان را نخورند.

وی خاطرنشان کرد: حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح امتحان خود را داده‌اند آنها یار وفادار امام بودند و امروز یاور رهبری هستند. این افراد جزء کسانی نیستند که یار امام بوده باشند و امروز در برابر رهبری بایستند. ملت ایران اگر می‌خواهید فضای سال 88 دوباره تکرار نشود پای صندوق‌های رأی حاضر شده و به کسانی که به ارزش‌های 9 دی وفادار هستند رأی بدهید.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین