فینال سوپر لیگ بسکتبال بانوان

گاز تهران قهرمان شد

بسکتبال بانوان المپیک

در دیدار برگشت فینال سوپر لیگ بسکتبال بانوان، تیم گاز تهران همانند دیدار رفت از سد تیم کوشاسپهر سبلان گذشت تا به عنوان قهرمانی دست یابد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دیدار دوم از فینال سوپر لیگ بسکتبال بانوان برگزار شد و تیم گاز تهران همانند دیدار اول با نتیجه 74 بر 73 از سد تیم کوشا سپهر سبلان گذشت تا به عنوان قهرمانی دست یابد.

تیم کوشا سپهر سبلان در صورتی می‌توانست به قهرمانی دست پیدا کند که در این دیدار با اختلاف 4 گل از سد رقیب خود بگذرد. این تیم تا پایان کوارتر سوم نیز با نتیجه 64 بر 53 از گاز تهران پیش بود اما در نهایت با یک اختلاف امتیاز نیتجه را واگذار کرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین