حجت‌الاسلام تقوی:

جلسات وحدت اصولگرایان ادامه می‌یابد

سیدرضا تقوی

قائم مقام دبیرکل جامعه روحانیت گفت: جلسات وحدت اصولگرایان ادامه پیدا می‌کند چراکه وحدت اصلی راهبردی است و تلاش‌مان این است که در سراسر کشور این فرایند را نهادینه کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حجت الاسلام سید رضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با تسنیم "پویا" درباره تخریب نیروهای متدین و انقلابی با عناوینی همچون "تندرو" گفت: نیروهای انقلابی کسانی هستند که عشق به خدا و اسلام دارند و پای آرمان‌های امام و انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این زمینه کاملا توضیح دادند. معتقدم کسانی که مدعی ولایت‌مداری هستند نباید از این ادبیات علیه نیروهای مومن و انقلابی استفاده کنند و افرادی را که دلسوزانه برای نظام اسلامی زحمت کشیده  و بر ارزش‌های انقلابی تکیه دارند را تخریب کنند.

حجت الاسلام تقوی تصریح کرد: افرادی که از این ادبیات علیه نیروهای مومن و انقلابی استفاده می‌کنند باید بدانند که همواره در مسیر خطرات، نیروهای انقلابی پیشتاز هستند از این رو انصاف را رعایت کرده و در خط غربی‌ها حرکت نکنند. اگر این مسیر را ادامه بدهند، دیری نخواهد گذشت که باید پاسخگویی ملت انقلابی ما باشند.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود درباره ادامه وحدت اصولگرایان پس از انتخابات 7 اسفند نیز گفت: در راستای هماهنگی و وحدت نیروهای ارزشی و ولایی هر آنچه از دستمان بر بیاید کوتاهی نخواهیم کرد. جلسات وحدت اصولگرایان ادامه پیدا می‌کند چرا که وحدت اصلی، راهبردی است و تلاش‌مان این است که در سراسر کشور این فرآیند نهادینه شود.

حجت الاسلام تقوی در ادامه، رأی مردم در انتخابات 7 اسفند را رأی به اصل نظام دانست.

وی تصریح کرد: همانطور که در لیست اصلاح طلبان دیدید جز یکی دو مورد چهره سرشناس مابقی نه سوابق خاصی دارند و نه از تجربه و دانش کافی بهره‌مند هستند، بنابراین مردم تهران به یک جریان و تفکر رأی دادند از این رو می‌توان گفت در مجموع رأی مردم چه در تهران و چه در استان‌ها رأی به اصل نظام بود.

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز در خاتمه  افزود:مردم به ندای رهبری لبیک گفتند و به خاطر نظام پای صندوق‌های رأی آمدند؛ البته زمینه‌های حضور مردم هم بسیار خوب مهیا شد تا با احساس آزادی کامل و فضای سالم نامزد خود را انتخاب کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین