عزیز محمدی و آجورلو: کفاشیان بیاید کناره‌گیری می‌کنیم

کفاشیان/ آجورلو

عزیزالله محمدی و مصطفی آجرلو اعلام کردند در صورتیکه کفاشیان برای ریاست فدراسیون ثبت‌نام کند به احترام او از کاندیداتوری انصراف می‌دهند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، ایسنا نوشت:
عزیزالله محمدی پس از حضور در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: برای پست ریاست فدراسیون ثبت نام کرده‌ام.

او در پاسخ به اینکه شما گفته بودید در صورت ثبت نام کفاشیان در انتخابات شما کاندیدای ریاست فدراسیون نمی‌شوید، گفت: من دقیقا چنین جمله‌ای را نگفته بودم، بلکه گفته بودم اگر کفاشیان در انتخابات شرکت کند من به احترامش کنار می‌کشم. ممکن است کفاشیان ثبت نام کند اما در زمان انتخابات انصراف بدهد. مطمئنا اگر کفاشیان در انتخابات حضور داشته باشد من به احترامش انصراف می‌دهم.

همچنین مصطفی آجرلو پس از خروج از فدراسیون فوتبال اظهار کرد: من برای پست ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کردم.

او در پاسخ به اینکه آیا کفاشیان هم برای پست ریاست فدراسیون ثبت نام کرده یا خیر گفت: تا این لحظه کفاشیان برای انتخابات ثبت نام نکرده است اما احترام او واجب است و اگر او ثبت نام کند من کنار می‌کشم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین