من هم شنیده‌ام اگر شکایت می‌کردیم هزار میلیارد پول می‌گرفتیم!

اسدی: به دادگاه عالی ورزش شکایت نکردیم تا با AFC وارد دعوا نشویم/ بهتر است فکر شده عمل کنیم

علیرضا اسدی/عکس از تسنیم

دبیرکل فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد این فدراسیون نمی‌توانست برای تصمیم سیاسی AFC درخصوص بازی با تیم‌های عربستانی در کشور ثالث به CAS شکایت کند.

گروه ورزشی «نسیم آنلاین»، علیرضا اسدی در مورد اینکه گفته می‌شود در صورتی که ایران تا 3 روز آینده درخصوص حکمی که کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص میزبانی ایران از تیم‌های عربستانی داده به دادگاه عالی ورزش شکایت کند، می‌تواند میزبانی را به تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بازگرداند به «نسیم آنلاین» گفت: من هم خیلی چیزها شنیده‌ام. مثلا شنیده‌ام که اگر ما به CAS شکایت می‌کردیم عربستان را از لیگ قهرمانان آسیا بیرون می‌کردند و یا به عنوان مثال 1000 میلیارد به فوتبال ایران پول می‌دهند. (با خنده) با این حال واقعیت این حرف‌ها نیست. واقعیت این است که میزبانی از ایران گرفته شده است.

او در پاسخ به این سوال که چرا همان ابتدا فدراسیون فوتبال علیه رای AFC به دادگاه عالی ورزش شکایت نکرد هم گفت: شما زمانی که یک رای هنوز صادرنشده است می‌روید شکایت کنید و با کنفدراسیون فوتبال آسیا وارد دعوا شوید؟ این موضوع می‌توانست برای فوتبال ایران تبعاتی داشته باشد و مطمئن باشید ما بهترین تصمیم را گرفتیم. در آن زمان این بهترین تصمیم بود.

او ادامه داد: زمانی که این اتفاق افتاد ما با یک تیم حقوقی جلساتی را داشتیم و به همین دلیل هم کاری کردیم که به صلاح فوتبال ایران باشد. این بهترین تصمیم بود که ما گرفتیم و من از آن دفاع می‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که چرا زمانی که میزبانی از ایران گرفته شد این شکایت صورت نگرفت هم گفت: بهتر بود ما سفارت عربستان را آتش نمی‌زدیم تا این اتفاق‌ها نمی‌افتاد. بهتر بود ما با کسی دعوا نمی‌کردیم که این مسائل پیش بیاید. اما حالا که این اتفاق‌ها رخ داده است چه بهتر است که فکر شده عمل کنیم تا رفتارمان تبعاتی را برای فوتبال ایران نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، شنیده‌ها حاکی از این است که ایران تا 6 آوریل(3 روز دیگر) فرصت دارد تا درخصوص تصمیم سیاسی AFC به دادگاه عالی ورزش شکایت کند و درصورتی که تا این زمان شکایت نکند، دیگر نمی‌تواند پیگیر این مساله باشد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین