مگر امکانات و زمین بهتری هست که ما دریغ می‌کنیم؟

اسدی: از پیروانی درخواست می‌کنم وقتی همه حرف‌ها را نشنیده قضاوت نکند

علیرضا اسدی

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: سن و سابقه اجرایی من از پیروانی بیشتر است و به عنوان یک بردار کوچکتر از پیروانی درخواست می‌کنم وقتی همه حرف‌ها را نشنیده قضاوت نکند.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت برنامه نود، علیرضا اسدی درباره مشکلاتی که با کی‌روش دارد، گفت: موضوع را به دو قسمت فنی و غیرفنی تقسیم می‌کنم. ما در بحث فنی هیچ‌گاه ورود نکردیم. در موارد دیگر کارهایی که به دبیرکل مربوط می‌شود را انجام دادیم.

وی که روی خط برنامه نود آمده و با انتقادهای پیروانی مواجه شده بود، ادامه داد: تمام مشکلات را از رزرو هتل تا دیگر مسائل به جان می‌خریم تا شرایط برای تیم ملی تسهیل شود. برای زمین تیم ملی هم به رئیس هیئت فوتبال تهران نامه زدیم و ۴۳ زمین را به ما معرفی کردند.

اسدی درباره اینکه پیروانی گفته او به کی‌روش اعلام کرده از نظر فنی این مربی را قبول ندارد، عنوان کرد: پیروانی در آن جلسه نبود و پیش‌داوری می‌کند. سن و سابقه اجرایی من از پیروانی بیشتر است و ایشان به عنوان یک فرد تحصیل‌کرده یک بار هم به من مراجعه نکرد تا متوجه حقیقت شود. به عنوان یک بردار کوچکتر از پیروانی درخواست می‌کنم وقتی همه حرف‌ها را نشنیده قضاوت نکند.

اسدی با اشاره به مثال پیروانی که گفته بود «شیر دهان اسدی را سوزانده و ماست را هم فوت می‌کند»، اظهار داشت: این حرف خوبی نبود و در شأن تلویزیون و صداوسیما هم نبود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود: بضاعت ما درباره امکانات همین است. مگر امکانات و زمین بهتری هست که ما دریغ می‌کنیم؟ یعنی من که بازیکن تیم ملی بودم و جنگ رفته‌ام دلم نمی‌خواهد تیم ملی امکانات داشته باشد و موفق شود؟

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین