محصولات آرایشی-بهداشتی در خدمت سازمان سیا

عنوان

سازمان سیا در شرکت "اسکین سنتیال ساینسس"، شرکت تولید کننده محصولات آرایشی- بهداشتی سرمایه گذاری کرده است تا از محصولات آن برای آزمایش‌های تشخیصی استفاده کند.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از پایگاه اینترنتی اینترسپت؛ شرکت اسکین سنتیال ساینسس که یک شرکت فعال در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است و محصولاتش در زمینه از بین بردن لکه های پوستی کاربرد دارد در کانون توجه کارشناسان و مجله های تخصصی در این زمینه قرار گرفته است. اما اسنادی که در اختیار اینترسپت قرار گرفته است نشان می دهد این شرکت در کانون توجه این کیو تل In-Q-Tel شاخه سرمایه گذاری سیا نیز قرار گرفته است.

با آن که همگان تصور می کنند محصولات این شرکت منحصرا در زمینه آرایشی و بهداشتی است، اما شرکت اسکین سنتیال ساینسس یک فن آوری را توسعه داده است که سبب برداشته شدن لایه سطحی پوست و آشکار شدن نشانه های منحصربفرد زیستی می شود که می توان از آنها برای انجام آزمایش های تشخیصی متنوع از جمله جمع آوری دی ان ای استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، گفته می شود این شیوه که از آن به عنوان شیوه ای بدون درد یاد می شود تنها به آب، یک ماده شوینده خاص و کمی برس پوستی نیاز دارد و سبب بازگرداندن درخشش به پوست و جوان سازی آن و در عین حال یک فن آوری جدید برای جمع آوری اطلاعات درباره بیوشیمی یک فرد محسوب می شود.

این کیو تِل - که در سال هزار و نهصد و نود و نه توسط جرج تنت مدیر وقت سیا ایجاد شد- اقدام به شناسایی و کشف برخی فن آوری ها برای انجام ماموریت های سیا و دیگر نهادهای اطلاعاتی استفاده می کند و بودجه لازم را برای گسترش شرکت های فعال در زمینه فن آوری و توسعه راه حل های این چنینی فراهم می کند.

راس لبوویتز ، مدیر اجرایی اسکین سنتیال ساینسس در مصاحبه با اینترسپت اذعان کرد رابطه بین این شرکت و سیا ممکن است در ارتباط با یک موضوع غیر عادی باشد.

وی گفت: اگر چیزی وجود دارد ممکن است بخشی از ارتباط ما با یکدیگر نباشد و من به صورت مستقیم از این موضوع اطلاع ندارم. آنها به برخی موضوعات علاقه مند هستند و می توانند به آسانی به نشانگرهای زیستی دسترسی داشته باشند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین